Povezane vesti

Sergej Ćetković poveo ćerke Milu i Lolu na Rozgin koncert, pogledajte koliko su porasle, već su devojke (FOTO)

Sergej Ćetković poveo ćerke Milu i Lolu na Rozgin koncert, pogledajte koliko su porasle, već su devojke (FOTO)

Story 08.04.2023
Regionalna muzička pop zvezda Jelena Rozga sinoć je održala veliki solistički koncert pod nazivom "Minut srca mog" u beogradskoj "Štark Areni", koji je otvorila pesmom „Ne tiče me se”. Koncert Jelene Rozge okupio je brojne poznate ličnosti… »
Dugo sam sanjala ovaj koncert: Jelena Rozga podelila prve utiske sa spektakla (video)

Dugo sam sanjala ovaj koncert: Jelena Rozga podelila prve utiske sa spektakla (video)

Večernje novosti 08.04.2023
REGIONALNA muzička pop zvezda Jelena Rozga sinoć je održala veliki solistički koncert pod nazivom "Minut srca mog" u beogradskoj "Štark Areni", gde je publici priredila nezaboravni spektakl. Foto: Novosti Na samom početku Jelena je koreografijom… »
(Foto): Sergej Ćetković sa ćerkama došao na događaj: Nisu skidali osmeh sa lica, Lola i Mia prate tatu u stopu

(Foto): Sergej Ćetković sa ćerkama došao na događaj: Nisu skidali osmeh sa lica, Lola i Mia prate tatu u stopu

Blic 08.04.2023
Pevač Sergej Ćetković sinoć je prisustvovao na koncertu Jelene Rozge u Beogradu, a društvo su mu pravile ćerke Lola i Mia. Oni su nasmejani raspoloženi stigli na koncert, dok je Sergej istakao da voli da sluša Rozgine pese. Podsetimo, Kristina i… »
Karleuša polugola, Bekvalčeva elegantna: Pogledajte autfite srpskih zvezda sa spektakularnog koncerta Jelene Rozge u Beogradu…

Karleuša polugola, Bekvalčeva elegantna: Pogledajte autfite srpskih zvezda sa spektakularnog koncerta Jelene Rozge u Beogradu…

Nova 08.04.2023
Krem estrade bio je na sinoćnjem koncertu Jelene Rozge u Štark areni. Koncert pevačice Jelene Rozge u beogradskoj „Štark Areni“ okupio je brojne pripadnike srpskog džet seta. Brojne poznate ličnosti pojavile su se sinoć na dugoočekivanom… »
Jelena Rozga u štark areni priredila spektakularan šou: Koncert kakav prestonica ne pamti (foto, video)

Jelena Rozga u štark areni priredila spektakularan šou: Koncert kakav prestonica ne pamti (foto, video)

Večernje novosti 08.04.2023
BEOGRADSKI koncert u okviru turneje “Minut srca mog” u organizaciji Skymusic-a, Rozga je pretvorila u gotovo tročasovno putovanje kroz nezaboravne hitove tokom 27 godina duge karijere. Foto: Live Production Na nivou najvećih svetskih muzičkih… »
Minut srca mog Jelena Rozga priredila spektakl u prepunoj Areni, a publika pevala iz sveg glasa (video)

Minut srca mog Jelena Rozga priredila spektakl u prepunoj Areni, a publika pevala iz sveg glasa (video)

Večernje novosti 08.04.2023
REGIONALNA muzička pop zvezda Jelena Rozga sinoć je održala veliki solistički koncert pod nazivom "Minut srca mog" u beogradskoj "Štark Areni", gde je publici priredila nezaboravni spektakl. Foto: ATA images Koncert je započeala velikim hitom "Ne… »
Jelena Rozga ispunila beogradsku Arenu

Jelena Rozga ispunila beogradsku Arenu

Dnevnik 08.04.2023
BEOGRAD: Pevačica Jelena Rozga održala je koncert u ispunjenoj beogradskoj Štark areni, u okviru turneje "Minut srca mog". Rozga je svoj prvi koncert u najvećoj srpskoj dvorani počela pesmom nekadašnjeg sastava Magazin "Ne tiče me se", i vizuelnim… »
(Video) Rozga plače na bini: Napravila spektakl u Beogradu, publika vrištala iz sveg glasa: "Treba mi samo par sekundi, da…

(Video) Rozga plače na bini: Napravila spektakl u Beogradu, publika vrištala iz sveg glasa: "Treba mi samo par sekundi, da…

Blic 07.04.2023
Pevačica Jelena Rozga večeras nastupa pred beogradskom publikom u Štark Areni, gde će publici prirediti nezaboravni spektakl, a kada se susrela "oči u oči" sa fanovima, pop divu su savladale emocije. Brojne poznate ličnosti večeras će uživati uz… »

Vesti dana »