Povezane vesti
Tompson najbolji u 33. kolu Evrolige, Kampaco drugi (video)
Sportski žurnal 08.04.2023
Španski tim je na domaćem terenu savladao Asvel sa 120:100, a Tompson je tokom susreta ubacio 23 poena uz 12 asistencija, četiri skoka i tri ukradene lopte što mu je donelo indeks korisnosti 36. Košarkaš Baskonije Darijus Tompson proglašen je za… »
Darijus Tompson MVP 33. kola Evrolige
Danas 08.04.2023
Košarkaš Baskonije Darijus Tompson najkorisniji je igrač 33. kola Evrolige, saopšteno je danas iz tog takmičenja. Baskonija je u ovoj rundi upisala važnu pobedu protiv Asvela (120:100) u borbi za plej-of, a jedan od najzaslužnijih za taj trijumf bio je… »
Kampaco ostao bez MVP priznanja: Argentincu izmakla nagrada, otišla je u ruke Amerikanca
Mondo 08.04.2023
Fakundo Kampaco završio je na drugom mestu u izboru za MVP priznanje u 33. kolu Evrolige. Fakundo Kampaco završio je na drugom mestu u izboru za MVP priznanje u 33. kolu Evrolige. Fakundo Kampaco završio je na drugom mestu, Darijus Tompson je MVP 33… »
Darijus Tompson MVP 33. kola Evrolige
Sport klub 08.04.2023
Košarkaš Baskonije Darijus Tompson proglašen je za najkorisnijeg igrača 33. kola najelitnijeg košarkaškog evropskog takmičenja, saopštilo je Evroliga na zvaničnom sajtu. Španski tim je na domaće terenu savladao Asvel sa 120:100, dok je Tompson tokom… »
Vesti dana »
Vojvođanski gradovi najtopliji u Srbiji: Upaljen crveni meteo-alarm, jutros najveće temperature u Somboru i Kikindi
Dnevnik pre 24 satajoš 71 povezana
Oboren temperaturni rekord u Slovačkoj: U mestu na istoku zemlje izmeren 41 stepen Celzijusa
Newsmax Balkans pre 24 satajoš 29 povezanih
Oca i sina posle 4 dana izvukli iz ruševina, tražili ih specijalnim kamerama: Neverovatan snimak iz Venecuele
Telegraf pre 24 satajoš 33 povezane






