Povezane vesti

(Video): Ovo je mama Tee Tairović i izgleda kao avion! Sada otkriva intimu i privatnost svoje ćerke: "Ubiće me ako ovo…

(Video): Ovo je mama Tee Tairović i izgleda kao avion! Sada otkriva intimu i privatnost svoje ćerke: "Ubiće me ako ovo…

Blic 08.04.2023
Tea Tairović nekoliko godina unazad važi za pevačicu o kojoj svi pričaju. Uspeh pesme joj je preko noći promenio karijeru što je navelo ekipu emisije "Metar moga sela" da obiđe njen rodni grad Novi Sad. U Novom Sadu žive i roditelji Tee Tairović… »
(Video) "treba mi vremena da neko zadobije moje poverenje, u odnose ulazim sporo i temeljno": Jovana Stojiljković gošća…

(Video) "treba mi vremena da neko zadobije moje poverenje, u odnose ulazim sporo i temeljno": Jovana Stojiljković gošća…

Blic 08.04.2023
"Popularna je jako, i sve je kod nje jako, i kada se smeje i kada plače i kada glumi", ovim rečima je svoju gošću glumicu Jovanu Stojiljković najavila Vesna Dedić voditeljka i autorka emisije "Balkanskom ulicom" koja se emituje samo na Blic… »
(Video) Ovde je odrasla Tea Tairović: Novosađani o njoj imaju samo reči hvale a njen drug kaže: "Za neke stvari mora da se…

(Video) Ovde je odrasla Tea Tairović: Novosađani o njoj imaju samo reči hvale a njen drug kaže: "Za neke stvari mora da se…

Blic 08.04.2023
Za pevačicu Teu Tairović svi znaju u Novom Sadu odakle je rodom, a ekipi emisije "Metar moga sela" koja se emituje subotom u 16 h samo na Blic televiziji otkrili su i šta o njoj misle. Tea Tairović je među mlađom publikom veoma popularna. Njenu… »
(Video) "nije bila upadljiva i glasna": Porodični prijatelj otkriva o Tei Tairović: "Nije se činilo da bi mogla da napravi…

(Video) "nije bila upadljiva i glasna": Porodični prijatelj otkriva o Tei Tairović: "Nije se činilo da bi mogla da napravi…

Blic 08.04.2023
Pevačica Tea Tairović važi za trenutno jednu od najpopularnijih i upravo zbog toga ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje subotom u 16 h samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115 obišla je Novi Sad i od Teinih prijatelja i sugrađana saznala… »

Vesti dana »