Povezane vesti

Brnabić: Borite se kao Vučićević za novinarsku profesiju, udruženja neće stati uz vas

Brnabić: Borite se kao Vučićević za novinarsku profesiju, udruženja neće stati uz vas

Novi magazin 09.04.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić ocenila je večeras da se nijedno medijsko i novinarsko udruženje, kao ni Sindikat novinara Srbije, nisu oglasili povodom slučaja odlaska u zatvor vlasnika Informera Dragana Vučićevića. Vučićević je u… »
Brnabić branila Vučićevića u Hit tvitu: Borite se za novinarsku profesiju kao on

Brnabić branila Vučićevića u Hit tvitu: Borite se za novinarsku profesiju kao on

Nova 09.04.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić ocenila je večeras da se nijedno medijsko i novinarsko udruženje, kao ni Sindikat novinara Srbije, nisu oglasili povodom slučaja odlaska u zatvor vlasnika Informera Dragana Vučićevića. Vučićević je u… »
Vučićević opet spinuje javnost i zahvaljuje predsedniku

Vučićević opet spinuje javnost i zahvaljuje predsedniku

N1 Info 09.04.2023
Vlasnik i glavni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević izjavio je da je odlaskom u zatvor, uspeo da "ogoli strašno licemerje žute ološ elite". Vučićević je otišao na odsluženje zatvorske kazne jer nije hteo da plati novčanu kaznu… »
Dragan J. Vučićević: Ogolio sam strašno licemerje žute ološ ekipe, hvala Vučiću

Dragan J. Vučićević: Ogolio sam strašno licemerje žute ološ ekipe, hvala Vučiću

Radio 021 09.04.2023
Vlasnik i glavni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević izjavio je danas da je odlaskom u zatvor uspeo da "ogoli strašno licemerje žute ološ elite". Vučićević je otišao na odsluženje zatvorske kazne jer nije hteo da plati novčanu… »
Dragan J. Vučićević: Uspeo sam da ogolim strašno licemerje žute ološ elite

Dragan J. Vučićević: Uspeo sam da ogolim strašno licemerje žute ološ elite

Danas 09.04.2023
Vlasnik i glavni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević izjavio je danas da je odlaskom u zatvor, uspeo da „ogoli strašno licemerje žute ološ elite“. Vučićević je otišao na odsluženje zatvorske kazne jer nije hteo da plati… »

Vesti dana »