Povezane vesti

Vildoza: Želim Partizan u finalu ABA lige

Vildoza: Želim Partizan u finalu ABA lige

Sportski žurnal 09.04.2023
Argentinac otkrio ko ga je ubedio da dođe. Bek Crvene zvezde Luka Vildoza izjavio je da nije znao ništa o Srbiji i da ga je menadžer nagovorio da dođe u Srbiju. - Dvoumio sam se zato što je nova zemlja, nisam znao ništa o njoj. Nisam govorio jezik… »
Vildoza: Želim Partizan u finalu ABA lige

Vildoza: Želim Partizan u finalu ABA lige

Politika 09.04.2023
Košarkaš Crvene zvezde Luka Vildoza izjavio je da nije znao ništa o Srbiji i da ga je menadžer nagovorio da dođe u Srbiju. „Dvoumio sam se zato što je nova zemlja, nisam znao ništa o njoj. Nisam govorio jezik, niti sam znao nekoga iz ekipe. Bilo… »
Vildoza priželjkuje crno-bele: ''Želim da igramo protiv Partizana u finalu ABA lige''

Vildoza priželjkuje crno-bele: ''Želim da igramo protiv Partizana u finalu ABA lige''

Večernje novosti 09.04.2023
Košarkaš Crvene zvezde Luka Vildoza izjavio je da nije znao ništa o Srbiji i da ga je menadžer nagovorio da dođe u Srbiju. FOTO: M. Vukadinović - Dvoumio sam se zato što je nova zemlja, nisam znao ništa o njoj. Nisam govorio jezik, niti sam znao… »
Luka Vildoza: "Nisam nagovarao Fakua da dođe, želim Partizan u finalu AdmiralBet ABA lige!"

Luka Vildoza: "Nisam nagovarao Fakua da dođe, želim Partizan u finalu AdmiralBet ABA lige!"

Sportske.net 09.04.2023
Košarkaš Crvene zvezde Luka Vildoza bio je gost emisije "Oni vole Srbiju" na TV "Arena Sport" gde je pričao o svom životu u našoj zemlji, kao i o saigračima, klubu... Luka je neko koga je crveno-bela javnost vrlo brzo zavolela. Svojim potezima… »

Vesti dana »