Povezane vesti

Beograđanka Sela da popije kapućino pa se iznenadila kada je stigao račun: Sada naplaću i ovu stavku, ovako se papreno…

Beograđanka Sela da popije kapućino pa se iznenadila kada je stigao račun: Sada naplaću i ovu stavku, ovako se papreno…

Kurir 09.04.2023
Jednu beograđanku iznenadio je račun koji je dobila u jednoj piceriji blizu Železničke stanice u Beogradu. - Sela sam u atraktivnu piceriju nadomak Železničke stanice u Beogradu i poručila kapućino. Ali, kako je bio prilično jak (kiseo) za moj… »
Ana uživala u kafi, pa joj preselo zbog računa! Paprena cena jednog dodatka, otkrivena "šema" debelog ugrađivanja

Ana uživala u kafi, pa joj preselo zbog računa! Paprena cena jednog dodatka, otkrivena "šema" debelog ugrađivanja

Mondo 09.04.2023
Beograđanka Ana iznenadila se kada je dobila račun u jednoj piceriji u centru grada blizu Železničke stanice. Beograđanka Ana iznenadila se kada je dobila račun u jednoj piceriji u centru grada blizu Železničke stanice. Jedna Ana iz Beograda… »
Šok na računu u beogradskom kafiću: Sada se naplaćuje i ova stavka uz kafu i to papreno

Šok na računu u beogradskom kafiću: Sada se naplaćuje i ova stavka uz kafu i to papreno

Blic 09.04.2023
- Sela sam u atraktivnu piceriju nadomak Železničke stanice u Beogradu i poručila kapućino. Ali, kako je bio prilično jak (kiseo) za moj ukus, zatražila sam malo meda od konobarice. Premda se nekada kesica meda čak nije ni naplaćivala (što je… »
Beogradski kafići se papreno "ugrađuju" na dodatku meda: Anu šokirao ukupan iznos na računu za kafu

Beogradski kafići se papreno "ugrađuju" na dodatku meda: Anu šokirao ukupan iznos na računu za kafu

Telegraf 09.04.2023
Nije tajna da postoji određena HoReCa kategorija meda, poznata i kao ugostiteljski med, a uglavnom je reč o mešavini odabranih sorti meda sa planina Srbije. - Sela sam u atraktivnu piceriju nadomak Železničke stanice u Beogradu i poručila kapućino… »

Vesti dana »