Povezane vesti

Đoković: Žao mi je što Nadal ne igra, ali pokušaću da osvojim Monte Karlo

Đoković: Žao mi je što Nadal ne igra, ali pokušaću da osvojim Monte Karlo

Politika 09.04.2023
MONTE KARLO – Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je večeras da mu je žao što Španac Rafael Nadal neće igrati na mastersu u Monte Karlu, ali je dodao da želi da osvoji titulu na ovom turniru. Nadal je otkazao nastup na turniru u… »
Đoković: Žao mi je što Nadal ne igra, pokušaću da osvojim Monte Karlo

Đoković: Žao mi je što Nadal ne igra, pokušaću da osvojim Monte Karlo

Sportski žurnal 09.04.2023
Novak je masters u Monte Karlu osvojio 2013. i 2015. godine. Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je večeras da mu je žao što Španac Rafael Nadal neće igrati na mastersu u Monte Karlu, ali je dodao da želi da osvoji titulu na ovom… »
Đoković: Pokušaću da osvojim Monte Karlo, žao mi je što Nadal ne igra

Đoković: Pokušaću da osvojim Monte Karlo, žao mi je što Nadal ne igra

Dnevnik 09.04.2023
MONTE KARLO: Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je da mu je žao što Španac Rafael Nadal neće igrati na mastersu u Monte Karlu, ali je dodao da želi da osvoji titulu na ovom turniru. Nadal je otkazao nastup na turniru u Monte Karlu… »
Đoković: Šteta je što Nadal neće igrati, on je najbolji svih vremena

Đoković: Šteta je što Nadal neće igrati, on je najbolji svih vremena

Nova 09.04.2023
Hvalospevi o velikim rivalima. Novak Đoković se obratio medijima pred početak turnira u Monte Karlu gde je govorio o početku sezone na šljaci i najvećem rivalu Rafaelu Nadalu. „Šteta je za turnir što Nadal neće igrati, kao i za tenis, svi dobro… »
Rafa, gledaj i uči! Đoković ne "opanjkava iza leđa", pitali ga za Nadala, a Nole je to samo čekao! (video)

Rafa, gledaj i uči! Đoković ne "opanjkava iza leđa", pitali ga za Nadala, a Nole je to samo čekao! (video)

Mondo 09.04.2023
Srpski teniser Novak Đoković još jednom je pokazao da je pravi sportsmen, a mnogi bi od njega mogli i da nauče... Srpski teniser Novak Đoković još jednom je pokazao da je pravi sportsmen, a mnogi bi od njega mogli i da nauče... Španski teniseri… »
Novak: Rafino odsustvo je šansa, možda imamo novu Big3

Novak: Rafino odsustvo je šansa, možda imamo novu Big3

Sport klub 09.04.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković sa optimizmom gleda ka početku turnira u Monte Karlu. „Dosad sam već navikao da ne igram u SAD. Tako je kako je, trenirao sam više na šljaci, što je naravno pozitivno pred ovaj deo sezone. Nisam imao mnogo… »
Ko je najveća pretnja Đokoviću na šljaci: Nadal i Alkaraz se nestrpljivo čekaju, oporavljeni Cicipas vreba titule

Ko je najveća pretnja Đokoviću na šljaci: Nadal i Alkaraz se nestrpljivo čekaju, oporavljeni Cicipas vreba titule

Nova 09.04.2023
Sezona na šljaci će biti duga i izuzetno zanimljiva Novak Đoković nije igrao tenis još od početka marta, ali je više od mesec dana trenirao na šljaci spremajući se za možda i ključni deo sezone. Prvo je na redu Masters u Monte Karlu, na kom… »
Dvaput princ kneževine: Novak Đoković ima najmanje titula na šljakastim masterskima u Monte Karlu

Dvaput princ kneževine: Novak Đoković ima najmanje titula na šljakastim masterskima u Monte Karlu

Večernje novosti 08.04.2023
OD 18 titula na šljaci u karijeri Novak Đoković ima samo dve mastersima u Monte Karlu. Najbolji igrač sveta možda i najmanje voli da igra na nadmetanju u Madridu (usled nadmorske visine i drugačijih uslova), ali su brojke umoljive i kažu da… »

Vesti dana »