Povezane vesti
OSTVAREN CILJ! Na Klinici za kardiohirurgiju eliminisane liste čekanja
Niške vesti 09.04.2023
„Liste čekanja od danas na našoj klinici ne postoje i nijedan pacijent koji prođe anesteziološku ambulantu neće čekati operaciju duže od 5-15 dana! Od sutra se klinika vraća na redovan režim rada.Lista čekanja sa 149 bolesnika na početku ove godine… »
Uradili što niko nikad nije: Niški lekari radili svaki dan da bi ukinuli liste čekanja, upravo su uspeli!
Telegraf 09.04.2023
Od sada se operacije zakazuju za 7 do 14 dana. Nakon gotovo 100 dana rada i 12 uzastopnih radnih vikenda u kojima je osoblje radilo bez finansijske naknade, Klinika za kardiohirurgiju u Nišu ostvarila je cilj - liste čekanja su eliminisane i prešle su u… »
Vesti dana »
IRGC tvrdi da je izveo udare na američke vojne baze u Kuvajtu, Jordanu i Bahreinu
Politika pre 45 minutajoš 30 povezanih
Pre podne smena sunca i oblaka, posle podne mogući pljuskovi i grmljavina, temperatura do 34 stepena
N1 Info pre 2 satajoš 25 povezanih
Tuga u Nišu: Zastave spuštene na pola koplja, svi muzički događaji odloženi - danas je Dan žalosti zbog tragične smrti mlade Nišlijke
RINA pre 5 minutajoš 14 povezanih
Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026: Rezultati polufinala i svih utakmica
BBC News pre 1 satjoš 18 povezanih
Pokušaj puča: Kako je Erdogan promenio Tursku protekle decenije
BBC News pre 55 minutajoš 12 povezanih


