Povezane vesti
Amerika: Žena iz Misurija u 78. godini treći put optužena za pljačku banke
BBC News 10.04.2023
Boni Guč je uhapšena u autu sa gotovinom razbacanom po podu, a dva puta je već osuđivana za isto delo. Sedamdesetosmogodišnjakinja iz Amerike, koja je već dva puta osuđena za pljačku banke, uhapšena je treći put - za isto delo u Misuriju… »
Baka opljačkala banku uz poruku: "Hvala, izvinite, nisam htela da vas uplašim"
Insajder 10.04.2023
Amerikanka Boni Guč, koja ima 78 godina, opljačkala je banku u Misuriju, kada je blagajniku predala ceduljicu na kojoj traži "13.000 dolara u manjim apoenima", uz poruku "Hvala, izvinite, nisam htela da vas uplašim". Bezbednosna kamera je zabeležila… »
Pljačka kao iz crtanog filma: Pijana baka orobila banku, pa blagajniku predala ceduljicu
Telegraf 10.04.2023
Nakom pljačke nije daleko odmakla. Boni Guč (78) nedavno je opljačkala banku u Misuriju, kada je blagajniku predala ceduljicu na kojoj traži "13.000 dolara u manjim apoenima", uz poruku "Hvala, izvinite, nisam htela da vas uplašim." Bezbednosna… »
Vesti dana »

Veliki skup "15. za 15" održan u Beogradu, zbog incidenata studenti završili ranije, tenzije nastavljene do ponoći (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 2 povezane

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Amerika počela bombardovanje Huta: U vazdušnim udarima na Sanu poginulo 13 ljudi (video)
Kurir pre 5 satijoš 3 povezane