Povezane vesti

Džejms Rubin: Na Balkanu postoji problem sa ruskim dezinformacijama

Džejms Rubin: Na Balkanu postoji problem sa ruskim dezinformacijama

Politika 10.04.2023
Specijalni izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje Stejt departmenta Džejms Rubin danas počinje posetu Crnoj Gori, Makedoniji i Albaniji, gde će razgovarati o borbi protiv ruskih dezinformacija. Kako je saopšteno iz Stejt departmenta… »
Rubin u Podgorici: Nova vlada hitno da se pozabavi ruskim dezinformacijama

Rubin u Podgorici: Nova vlada hitno da se pozabavi ruskim dezinformacijama

Glas Amerike 10.04.2023
Specijalni izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje Stejt departmenta, Džejms Rubin, saopštio je u ponedjeljak u Podgorici da u Crnoj Gori postoje mediji koji šire ruske dezinformacije i poručio da nova vlada treba time hitno da se… »
Izaslanik SAD: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Izaslanik SAD: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Radio 021 10.04.2023
Specijalni američki izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje pri Stejt departmentu Džejms Rubin izjavio je da je uveren da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi. "Nakon razgovora sa crnogorskim zvaničnicima i liderima… »
Stari klintonov "jastreb" u Podgorici Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Stari klintonov "jastreb" u Podgorici Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Večernje novosti 10.04.2023
ČUVENI jastreb iz Klintonove administracije, koga smo dobro zapamtili u vreme agresije NATO na SRJ 1999. godine, ponovo se aktivirao, ali sada u svojstvu izaslanika Stejt departmenta za naš region. Sudeći po njegovim prvim aktivnostima, nije daleko… »
Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Novi magazin 10.04.2023
Specijalni američki izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje pri Stejt departmentu Džejms Rubin (James) izjavio je danas u Podgorici da je uveren da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi. "Nakon razgovora sa crnogorskim… »
Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Danas 10.04.2023
Specijalni američki izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje pri Stejt departmentu Džejms Rubin (James) izjavio je danas u Podgorici da je uveren da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi. „Nakon razgovora sa crnogorskim… »
Rubin uvjeren da će borba protiv dezinformacija biti prioritet novih vlasti Crne Gore

Rubin uvjeren da će borba protiv dezinformacija biti prioritet novih vlasti Crne Gore

Slobodna Evropa 10.04.2023
Specijalni izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje američkog Stejt dipartmenta Džejms Rubin (James) kazao je u ponedjeljak u Podgorici da je nakon razgovora sa crnogorskim zvaničnicima i liderima partija "uvjeren da se Crna Gora neće… »
Izaslanik SAD: Bilo bi dobro da se vernici SPC sete da su Ukrajinci pravoslavci

Izaslanik SAD: Bilo bi dobro da se vernici SPC sete da su Ukrajinci pravoslavci

N1 Info 10.04.2023
Specijalni američki izaslanik i koordinator Centra za globalno angažovanje pri Stejt departmentu Džejms Rubin izjavio je u Podgorici da je uveren da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi. „Nakon razgovora sa crnogorskim zvaničnicima i… »
Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Rubin: Uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi

Radio sto plus 10.04.2023
“Nakon razgovora sa crnogorskim zvaničnicima i liderima partija, uveren sam da se Crna Gora neće ponovo okrenuti Beogradu i Moskvi”, rekao je Rubin na brifingu za novinare u Podgorici, gde je počeo posetu regionu. Rubin je rekao da veruje da će… »
Izvestilac Stejt departmenta Džejms Rubin u poseti regionu: Razgovori o borbi protiv ruskih dezinformacija

Izvestilac Stejt departmenta Džejms Rubin u poseti regionu: Razgovori o borbi protiv ruskih dezinformacija

Danas 10.04.2023
Specijalni izaslanik i koordinator Centra Stejt departmenta SAD za globalno angažovanje, Džejms Rubin (James), danas počinje posete Crnoj Gori, Severnoj Makedoniji i Albaniji radi razgovora o borbi protiv ruskih dezinformacija, a veruje se da će se… »
Džejms Rubin od danas u regionu o borbi protiv ruskih dezinformacija

Džejms Rubin od danas u regionu o borbi protiv ruskih dezinformacija

N1 Info 10.04.2023
Specijalni izaslanik i koordinator Centra Stejt departmenta SAD za globalno angažovanje, Džejms Rubin, danas počinje posete Crnoj Gori, Severnoj Makedoniji i Albaniji radi razgovora o borbi protiv ruskih dezinformacija, a veruje se da će se… »

Vesti dana »