Povezane vesti

Rudi Gober neće igrati plej-in protiv Lejkersa

Rudi Gober neće igrati plej-in protiv Lejkersa

Sport klub 10.04.2023
Koliko god to možda bio problem za Minesotu, franšiza je rešila da bude dosledna. Francuz Rudi Gober će biti kažnjen zbog svog ponašanja u poslednjoj utakmici u ligaškom delu sezone kada je udario saigrača. Gober se sukobio sa Kajlom Andersonom… »
Gober se izvinio Andersonu zbog udarca

Gober se izvinio Andersonu zbog udarca

Sportski žurnal 10.04.2023
Frustrirani francuski centar opesničio je saigrača u telo na tajm-autu poslednje utakmice ligaškog dela NBA. Centar Minesote Rudi Gober izvinio se saigraču Kajlu Andersonu kog je udario na tajm-autu sinoćnje utakmice NBA lige protiv Nju Orleansa. -… »
Pogrešio sam, izvinjavam se svima, posebno Andersonu: Gober kaže da se kaje što je udario saigrača

Pogrešio sam, izvinjavam se svima, posebno Andersonu: Gober kaže da se kaje što je udario saigrača

Euronews 10.04.2023
Košarkaš Minesote Rudi Gober uputio je javno izvinjenje saigraču Kajlu Andersonu kojeg je udario tokom tajm-auta na meču poslednjeg kola regularnog dela NBA sezone protiv Nju Orleansa. Njih dvojica su se najpre verbalno sukobili posle čega je… »
Goberovo izvinjenje

Goberovo izvinjenje

Sportske.net 10.04.2023
Košarkaš Minesote Rudi Gober izvinio se saigraču Kajlu Andersonu kojeg je udario tokom tajm-auta na poslednjoj utakmici regularnog dela NBA sezone protiv Nju Orleansa. "Emocije su me nadvladale. Nije trebalo da reagujem na način na koji sam reagovao… »
Gober se kaje zbog nasrtanja na saigrača: Izvinjavam se navijačima, klubu i posebno Kajlu Andersonu

Gober se kaje zbog nasrtanja na saigrača: Izvinjavam se navijačima, klubu i posebno Kajlu Andersonu

Večernje novosti 10.04.2023
Košarkaš Minesote Rudi Gober izvinio se danas saigraču Kajlu Andersonu kojeg je udario tokom tajm-auta na sinoćnjoj utakmici NBA lige protiv Nju Orleansa, prenose američki mediji. Foto: Tanjug/AP Photo/Ashley Landis, Pool - Emocije su me nadvladale… »
Gober: Izvinjavam se navijačima, klubu i posebno Andersonu

Gober: Izvinjavam se navijačima, klubu i posebno Andersonu

Sport klub 10.04.2023
Košarkaš Minesote Rudi Gober izvinio se saigraču Kajlu Andersonu kojeg je udario tokom tajm-auta na poslednjoj utakmici regularnog dela NBA sezone protiv Nju Orleansa. „Emocije su me nadvladale. Nije trebalo da reagujem na način na koji sam… »
Incident na utakmici NBA lige, Gober udario saigrača (VIDEO)

Incident na utakmici NBA lige, Gober udario saigrača (VIDEO)

Danas 10.04.2023
Košarkaš Minesote Rudi Gober je tokom tajm-auta poslednjeg meča regularnog dela NBA lige udario saigrača Kajla Andersona. Incidentu je prethodila verbalna rasprava, a potom je Francuz na iznenađenje svih nastnuo na Andersona. Reagovali su njihovi… »
NBA haos pred plej-of dramu: Velika zvezda udarila saigrača usred utakmice (video)

NBA haos pred plej-of dramu: Velika zvezda udarila saigrača usred utakmice (video)

Večernje novosti 09.04.2023
NBA liga je došla do poslednjeg radnog dana onog uobičajenog dela sezone, u kome svi timovi učestvuju pre nego što neki od njih nastave nadmetanje kroz doigravanje, a taj poslednji dan - iznedrio je i jednu haotičnu scenu. tviter / TrashTalk_fr… »

Vesti dana »