Povezane vesti

"Došao je da mi se ispovedi, rekao mi je da vladimir pije, a ne sme!" Osumnjičenom za ubistvo brata Bobana određen pritvor!

"Došao je da mi se ispovedi, rekao mi je da vladimir pije, a ne sme!" Osumnjičenom za ubistvo brata Bobana određen pritvor!

Kurir 10.04.2023
Više javno tužilaštvo u Nišu je pokrenulo istragu protiv okrivljenog Vladimira.V.(47) iz Niša za koga se sumnja da je 7. aprila ubio brata Bobana V. (52) u svojoj kući u Kunovičkoj ulici u ovom gradu. Kako je navedeno u policijskom saoštenju… »
Tužilaštvo traži osam godina zatvora za vozača koji je na pešačkom prelazu na Bulevaru kralja Aleksandra usmrtio pešaka

Tužilaštvo traži osam godina zatvora za vozača koji je na pešačkom prelazu na Bulevaru kralja Aleksandra usmrtio pešaka

Euronews 10.04.2023
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Prvom osnovnom sudu u Beogradu optužni predlog protiv M.N. zbog sumnje da je 7. decembra prošle godine na pešačkom prelazu u Bulevaru kralja Aleksandra udario M.L, koji je od zadobijenih povreda… »
Tužilaštvo traži kaznu od 8 godina za ubistvo muškarca u saobraćajki

Tužilaštvo traži kaznu od 8 godina za ubistvo muškarca u saobraćajki

RTV 10.04.2023
BEOGRAD - Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Prvom osnovnom sudu u Beogradu optužni predlog protiv M.N. zbog sumnje da je 7.decembra na pešačkom prelazu u Bulevaru kralja Aleksandra udario M.L, koji je od zadobijenih povreda… »
Tužilaštvo traži osam godina zatvora za bahatog vozača koji je usmrtio studenta iz Čačka dok je prelazio ulicu

Tužilaštvo traži osam godina zatvora za bahatog vozača koji je usmrtio studenta iz Čačka dok je prelazio ulicu

Glas Zapadne Srbije 10.04.2023
Čačak, Beograd - Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Prvom osnovnom sudu u Beogradu optužni predlog protiv M.N. (23) zbog postojanja opravdane sumnje da je učinio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja… »
Ovo je optužnica protiv bahatog vozača „audija“ koji je usmrtio Mihajla na pešačkom u Bulevaru: U udesu teško…

Ovo je optužnica protiv bahatog vozača „audija“ koji je usmrtio Mihajla na pešačkom u Bulevaru: U udesu teško…

Nova 10.04.2023
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Prvom osnovnom sudu u Beogradu optužni predlog protiv Matija N. (23) zbog postojanja opravdane sumnje da je učinio krivično delo Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja iz čl. 297 st. 4 u… »
"Ubio sam brata, ne idite tamo svuda je krv": Određen pritvor Nišliji koji je uhapšen zbog ubistva brata, preti mu…

"Ubio sam brata, ne idite tamo svuda je krv": Određen pritvor Nišliji koji je uhapšen zbog ubistva brata, preti mu…

Blic 10.04.2023
Više javno tužilaštvo u Nišu pokrenulo istragu protiv Vladimira Vacića (47) iz Niša zbog sumnje da je 7.aprila sekirom ubio brata Bobana Vacića (52) u porodičnoj kući u Kunovičkoj ulici u Nišu a nakon saslušanju u sudu određen mu je i… »
Umesto 50 vozio 122: Km/h! Tužilaštvo traži osam godina zatvora za nasilnog vozača sa Bulevara: Mihajla ubio na licu mesta…

Umesto 50 vozio 122: Km/h! Tužilaštvo traži osam godina zatvora za nasilnog vozača sa Bulevara: Mihajla ubio na licu mesta…

Blic 10.04.2023
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Prvom osnovnom sudu u Beogradu optužni predlog protiv Matije N. (23) zbog postojanja opravdane sumnje da je učinio krivično delo - teško delo protiv bezbednosti javnog. On je, kako se sumnja… »
Student iz Čačka poginuo u Beogradu dok je držao devojku za ruku: Tužilaštvo traži 8 godina zatvora za bahatog vozača

Student iz Čačka poginuo u Beogradu dok je držao devojku za ruku: Tužilaštvo traži 8 godina zatvora za bahatog vozača

Kurir 10.04.2023
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je Prvom osnovnom sudu u Beogradu optužni predlog protiv M.N. (23) zbog postojanja opravdane sumnje da je učinio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja. Tužilaštvo je… »
Preticao auto, pa usmrtio Mihajla i pokosio njegovu devojku: Vozaču "audija" smrti preti duga robija

Preticao auto, pa usmrtio Mihajla i pokosio njegovu devojku: Vozaču "audija" smrti preti duga robija

Telegraf 10.04.2023
Utvrđeno je da je vozio 122 km/h u naselju gde je dozvoljeno 50. Protiv M.N. koji je u decembru prošle godine u Bulevaru kralja Aleksandra izazvao stravičnu saobraćajnu nesreću kada je kolima "audi" pretičući drugi automobil usmrtio Mihajla L. (26)… »
Pritvor od 30 dana za Nišliju okrivljenog da je ubio rođenog brata

Pritvor od 30 dana za Nišliju okrivljenog da je ubio rođenog brata

Niške vesti 10.04.2023
„Okrivljeni je saslušan u tužilaštvu gde je izneo svoju odbranu povodom navedenog događaja. Po predlogu tužilaštva, Viši sud u Nišu je okrivljenom odredio pritvor do 30 dana radi sprečavanja uticaja na svedoke i činjenice da je za navedeno… »
"Ubio sam brata, ubio sam brata": Određen pritvor Nišliji zbog ubistva

"Ubio sam brata, ubio sam brata": Određen pritvor Nišliji zbog ubistva

Telegraf 10.04.2023
Komšije i poznanici ne mogu da veruju da se dogodilo bratoubistvo. Više javno tužilaštvo u Nišu je pokrenulo istragu protiv okrivljenog V.V. (47) iz Niša, zbog sumnje da je u petak, 7. aprila godine u Nišu, u Kunovičkoj ulici, izvršio krivično… »

Vesti dana »