Povezane vesti

Ostoja Mijailović najavio da Partizan uskoro počinje sa otplaćivanjem duga državi: 2.000 navijača želi da nam pomogne u…

Ostoja Mijailović najavio da Partizan uskoro počinje sa otplaćivanjem duga državi: 2.000 navijača želi da nam pomogne u…

Danas 10.04.2023
Predsednik Košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović izjavio je da su crno-beli plasmanom u Top 8 fazu Evrolige ispunili jedan od dva cilja za ovu sezonu, a da je drugi osvajanje ABA lige. On je dodao da klub namerava da uskoro počne sa plaćanjem… »
Mijailović o Top 8, Panteru, Obradoviću, navijačima, Zvezdi...

Mijailović o Top 8, Panteru, Obradoviću, navijačima, Zvezdi...

Sportski žurnal 10.04.2023
Predsednik Partizana je podsetio da još nije vreme za slavlje i opuštanje. Predsednik Partizana Ostoja Mijailović osvrnuo se na prolazak crno-belih u plej of Evrolige u jutarnjem programu TV Prva i dodao da nije trenutak da se u Parnom valjku sada… »
Mijailović: Jednostavno, moramo da platimo dug! 2.000 ljudi spremno da pomogne

Mijailović: Jednostavno, moramo da platimo dug! 2.000 ljudi spremno da pomogne

Sportski žurnal 10.04.2023
Predsednik Partizana otkrio je da klub duguje 7.000.000 evra poreza sa kamatama i uverava da će u maju isplatiti sve rate. Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je u jutarnjem programu TV Prva govorio o sjajnoj formi kluba, ali i o dugovanjima. - Kad… »
Zaista mi je žao zvezde! I nisam sarkastičan... Mijailović: Niko nije pustio Partizan, najveći uspeh srpskog kluba!

Zaista mi je žao zvezde! I nisam sarkastičan... Mijailović: Niko nije pustio Partizan, najveći uspeh srpskog kluba!

Mondo 10.04.2023
Prvi čovek crno-belih Ostoja Mijailović istakao je da je plasman Partizana u TOP 8 Evrolige najveći uspeh srpskog kluba u 2023. Prvi čovek crno-belih Ostoja Mijailović istakao je da je plasman Partizana u TOP 8 Evrolige najveći uspeh srpskog kluba u… »
Partizan pokreće akciju pomoći da plati porez! Mijailović sve objasnio o dugu: "Javilo se oko 2.000 ljudi"

Partizan pokreće akciju pomoći da plati porez! Mijailović sve objasnio o dugu: "Javilo se oko 2.000 ljudi"

Mondo 10.04.2023
Partizan će pokrenuti dobrovoljnu akciju prikupljanja pomoći da bi platili nagomilani porez državi Srbiji. Partizan će pokrenuti dobrovoljnu akciju prikupljanja pomoći da bi platili nagomilani porez državi Srbiji. Predsednik KK Partizan Ostoja… »
"Žao mi je zvezde": Predsednik Partizana pričao o uspehu crno-belih, a onda rekao nešto što će šokirati večitog rivala

"Žao mi je zvezde": Predsednik Partizana pričao o uspehu crno-belih, a onda rekao nešto što će šokirati večitog rivala

Večernje novosti 10.04.2023
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović prokomentarisao je gostujući u "Jutro" na Prvoj TV plasman kluba u plej-of Evrolige. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović - Jedan od dva cilja bio je top 8, uz osvajanje Admiralbet ABA lige. Čestitao… »

Vesti dana »