Povezane vesti

Đoković: Nadam se da ću imati dobar početak sezone na šljaci

Đoković: Nadam se da ću imati dobar početak sezone na šljaci

Politika 10.04.2023
MONTE KARLO – Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da se nada da će imati dobar početak sezone na šljaci. Đoković će ove nedelje igrati na mastersu u Monte Karlu. Najbolji teniser sveta se osvrnuo na prošlu sezonu. „Od… »
Novakove odlične vesti pred Monte Karlo

Novakove odlične vesti pred Monte Karlo

Sportske.net 10.04.2023
Đoković je izjavio da ga je uspeh na Australijan openu "katapultirao" u nastavku sezone. "Od Vimbldona prošle godine sam pronašao sebe na terenu, kontinuitet. Ta titula mi je jedna od najvažnijih u karijeri, s obzirom na okolnosti i situacije koje… »
Đoković: Nadam se da ću imati dobar početak sezone na šljaci

Đoković: Nadam se da ću imati dobar početak sezone na šljaci

Vesti online 10.04.2023
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da se nada da će imati dobar početak sezone na šljaci. Đoković će ove nedelje igrati na mastersu u Monte Karlu. Najbolji teniser sveta se osvrnuo na prošlu sezonu. – Od Vimbldona… »
Đoković o problemu sa povredom: ''Ruka mi je okej, nadam se najboljem mogućem početku sezone na šljaci''

Đoković o problemu sa povredom: ''Ruka mi je okej, nadam se najboljem mogućem početku sezone na šljaci''

Večernje novosti 10.04.2023
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da se nada da će imati dobar početak sezone na šljaci. Foto: Printskrin/Twitter/@TennisTV Đoković će ove nedelje igrati na mastersu u Monte Karlu. Najbolji teniser sveta se osvrnuo na… »

Vesti dana »