Povezane vesti
Uspeh lekara niške Klinike za kardiohirurgiju – ukinute liste čekanja
RTS 10.04.2023
Na Klinici za kardiohirurgiju u Nišu više nema liste čekanja. Zaposleni na ovoj klinici radili su dodatno prethodnih 12 vikenda, bez naknade. Kako je saopšteno, lista čekanja je sada pretvorena u listu zakazivanja. Tim Klinike za kardiohirurgiju od Nove… »
Podvig niških kardiohirurga: Nema više liste čekanja, operacije se sada samo zakazuju
Bujanovačke 10.04.2023
Bujanovac, Niš, 10. april 2023. (Foto FB Dragan Milić)- Nakon što su lekari niške Kardiohirurgije 12 uzastopnih vikenda radili operacije bez novčane naknade, nema više liste čekanja za kardiovaskularne operacije, kaže direktor Klinike Dragan Milić. To… »
Niški kardiohirurzi uspeli da posle 12 radnih vikenda nema više liste čekanja
Rešetka 10.04.2023
Posle skoro 100 dana rada i 12 uzastopnih radnih vikenda cilj koji je postavila Klinika za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Niš da se eliminišu sve liste čekanja za kardiovaskularne operacije je ostvaren. Liste čekanja od danas na našoj… »
Vesti dana »

Pogledajte mapu: Popaljeni meteo-alarmi u Srbiji zbog opasnog vremena
Nova pre 2 satajoš 29 povezanih

Srbija centar: Privredna komora Srbije slagala javnost – sala poluprazna, a poslanicima i stručnoj javnosti zabranjen ulaz
Glas Šumadije pre 4 satijoš 36 povezanih