Povezane vesti
Markos uverava Kinu: Vojne baze ustupljene SAD neće biti korišćene u ofanzivnim akcijama
RTV 10.04.2023
MANILA - Predsednik Filipina Ferdinand Markos Mlađi uverio je danas Kinu da vojne baze dostupne SAD neće biti korišćene ni u jednoj ofanzivnoj akciji, ističući da je aranžman sa Vašingtonom osmišljen da ojača odbranu njegove zemlje. Ministarstvo spoljnih… »
Filipinski predsednik: Vojne baze dostupne SAD neće biti korišćene u ofanzivnim akcijama
Euronews 10.04.2023
Predsednik Filipina Ferdinand Markos Mlađi uverio je danas Kinu da vojne baze dostupne SAD neće biti korišćene ni u jednoj ofanzivnoj akciji, ističući da je aranžman sa Vašingtonom osmišljen da ojača odbranu njegove zemlje. Ministarstvo spoljnih… »
Vesti dana »
U mladosti je ljubio Maju Gojković: Glumac Radoje Čupić umro u 68. godini, a o vezi sa bivšom ministarkom javno govorio: "Bilo je lepo i veselo dok je trajalo"
Blic pre 13 minutajoš 28 povezanih
Nesreća na njujorškom aerodromu – sudar aviona "Er Kanada" sa vatrogasnim vozilom, dvoje poginulih
RTS pre 3 minutajoš 25 povezanih
Tramp udvostručio broj marinaca u Persijskom zalivu: Kreće invazija na ključno iransko ostrvo
B92 pre 28 minutajoš 18 povezanih
Počinje prijava za lična dokumenta za Srbe koji žive ili rade na KiM, a izdaju ih prištinske institucije
Newsmax Balkans pre 28 minutajoš 15 povezanih



