Povezane vesti

Duljaj: Najveća podrška mi je kada izađem na ulicu, ljudi me zaustavljaju i kažu: ”Izdržite, biće ok, nema predaje”…

Duljaj: Najveća podrška mi je kada izađem na ulicu, ljudi me zaustavljaju i kažu: ”Izdržite, biće ok, nema predaje”…

Sportski žurnal 10.04.2023
Fudbaleri Partizana igraju u utorak od 18 časova na Banovom brdu protiv Čukaričkog, utakmicu 30. kola Super lige Srbije. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da ne očekuje laku utakmicu protiv Čukaričkog, kao i da je zadovoljan… »
Disciplinska komisija radi na slučaju ”Dijabate” - Duljaj: Svaki igrač je potreban Partizanu! (video)

Disciplinska komisija radi na slučaju ”Dijabate” - Duljaj: Svaki igrač je potreban Partizanu! (video)

Sportski žurnal 10.04.2023
Partizan u utorak u derbiju 30. kola gostuje Čukaričkom od 18 časova. Igor Duljaj je na konferenciji za medije pred derbi meč sa Čukaričkim rekao da ne zna da li može da računa na Fusenija Dijabatea, pošto ne zna u kakvom je stanju napadač… »
Duljaj nije siguran da li će Dijabate igrati protiv Čukaričkog: Dobrodošao svako ko može da pomogne

Duljaj nije siguran da li će Dijabate igrati protiv Čukaričkog: Dobrodošao svako ko može da pomogne

Danas 10.04.2023
Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da još uvek nije siguran da li će Fuseni Dijabate biti u ekipi koja će sutra igrati protiv Čukaričkog u derbi utakmici poslednjeg kola ligaškog dela Superlige Srbije. Napadač crno-belih se sa zakašnjenjem… »
Igor Duljaj pred Čukarički: Neće biti lako, veliki je ulog, ali verujem u svoj tim

Igor Duljaj pred Čukarički: Neće biti lako, veliki je ulog, ali verujem u svoj tim

Euronews 10.04.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je danas da su "crno-beli" svesni da je u sutrašnjem meču 30. kola Superlige Srbije protiv Čukaričkog veliki ulog, ali je dodao da veruje u dobar rezultat svog tima. Fudbaleri Partizana sutra će od 18… »
"Ne osećam se izdano": Duljaj o Dijabateu, atmosferi u ekipi, kao i praznom stadionu...

"Ne osećam se izdano": Duljaj o Dijabateu, atmosferi u ekipi, kao i praznom stadionu...

Večernje novosti 10.04.2023
FUDBALERI Partizana gostuju Čukaričkom u 30. kolu Superlige Srbije. Očekivanja od sutrašnje utakmice izneo je trener crno-belih Igor Duljaj. FOTO: M. Vukadinović Strateg "parnog valjka" je pričao o Fuseniju Dijabateu, atmosferi u ekipi, ali i slaboj… »
Trener Partizana zadovoljan radom ekipe uoči utakmice sa Čukaričkim

Trener Partizana zadovoljan radom ekipe uoči utakmice sa Čukaričkim

Beta 10.04.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da ne očekuje laku utakmicu protiv Čukaričkog, kao i da je zadovoljan radom i atmosferom u ekipi uoči važnog duela u 30. kolu Super lige. "Veliki je ulog, par timova konkurišu za drugo mesto… »
Duljaj pred Čukarički: "Ulog je veliki!"

Duljaj pred Čukarički: "Ulog je veliki!"

Sportske.net 10.04.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da ne očekuje laku utakmicu protiv Čukaričkog, kao i da je zadovoljan radom i atmosferom u ekipi uoči važnog duela u 30. kolu Super lige. "Veliki je ulog, par timova konkurišu za drugo mesto… »
Duljaj pred derbi: Mnogo mi se sviđa kako igra Čukarički

Duljaj pred derbi: Mnogo mi se sviđa kako igra Čukarički

Sport klub 10.04.2023
Fudbaleri Partizana u utorak će od 18 sati gostovati Čukaričkom u derbi meču poslednjeg kola regularnog dela sezone. Trener Partizana Igor Duljaj izjavio je da su „crno-beli“ svesni da je u sutrašnjem meču 30. kola Superlige Srbije protiv… »
Kerkez: "Partizan je uvek Partizan"

Kerkez: "Partizan je uvek Partizan"

Sportske.net 10.04.2023
Trener fudbalera Čukaričkog Dušan Kerkez rekao je danas da njegova ekipa u dobrom raspoloženju dočekuje derbi protiv Partizana i istakao da će dati sve od sebe da dođu do pozitivnog rezultata u predstojećem meču Super lige Srbije. "Pre svega, sve… »
Kerkez i Docić: Partizan je uvek Partizan

Kerkez i Docić: Partizan je uvek Partizan

Sportski žurnal 10.04.2023
Čukarički još uvek nije otkinuo bod večitim rivalima u ovoj sezoni Super lige Srbije. Čukarički je pobedom u Ivanjici protiv Javora (2:1) nastavio sa sjajnim partijama i još boljim rezultatima u drugom delu sezone, a pred početak plej-ofa Super… »
Kerkez: U dobrom raspoloženju očekujemo derbi sa Partizanom

Kerkez: U dobrom raspoloženju očekujemo derbi sa Partizanom

Sport klub 10.04.2023
Čukarički je pobedom u Ivanjici protiv Javora (2:1) nastavio sa sjajnim partijama i još boljim rezultatima u drugom delu sezone, a pred početak plej-ofa Super lige Srbije odigraće još derbi meč protiv Partizana, na stadionu na Banovom brdu (utorak… »

Vesti dana »