Povezane vesti

Starina od 100 leta iz sela kod Lazarevca sam sebi napravio sanduk i krst: Ima neobično ime ali ne zbog kuma nego zbog greške…

Starina od 100 leta iz sela kod Lazarevca sam sebi napravio sanduk i krst: Ima neobično ime ali ne zbog kuma nego zbog greške…

Kurir 10.04.2023
Za života je promenio deset matičara, 20 sveštenika i 30 partijskih predsednika opštine, jednog kralja, a Tita je nadživeo za skoro 40 godina. LAZAREVAC - Vitalan i živahan jedan deda iz sela Dudovica kod Lazarevca samo još jednom pokazuje da su… »
Deda Radovin iz Dudovice je fenomen: Sam sebi napravio sanduk i krst, ima 100 godina i ne jede dve namirnice

Deda Radovin iz Dudovice je fenomen: Sam sebi napravio sanduk i krst, ima 100 godina i ne jede dve namirnice

Telegraf 10.04.2023
Sve što vidite u ovom dvorištu bilo je pokriveno šintom a ja sam stavio pod crep, kopao sam bunar da dođem do vode. Vitalan i živahan jedan deda iz sela Dudovica kod Lazarevca samo još jednom pokazuje da su godine broj na papiru. Ovog marta… »
Radovan zvani Radovin u martu je napunio sto godina, a sebi je spremio i sanduk i krst

Radovan zvani Radovin u martu je napunio sto godina, a sebi je spremio i sanduk i krst

Glas Zapadne Srbije 10.04.2023
Lazarevac – Vitalan i živahan jedan deda iz sela Dudovica kod Lazarevca samo još jednom pokazuje da su godine broj na papiru. Ovog marta zakružio je trocifren broj i oduvao svećice sa brojem 100. Jedan je među retkima koji je u Srbiji doživeo ovu… »

Vesti dana »