Povezane vesti
Albanskom gangsteru, osuđenom na doživotnu robiju, odobrena anonimnost u Velikoj Britaniji
Blic 10.04.2023
Albanskom gangsteru je odobrena anonimnost u Velikoj Britaniji da bi bio zaštićen od suparničkih bandi koje su mu pretile nakon što je stigao čamcem i zatražio azil u kraljevstvu, uprkos tome što je bio osuđen na doživotnu kaznu zatvora za ubistvo i… »
Albanac robijao zbog ubistva, pa čamcem pobegao u Britaniju: Tamo je dobio neverovatnu pomoć
Telegraf 10.04.2023
On se trenutno nalazi u kampu za migrante gde čeka odluku o azilu. Albanski kriminalac koji je osuđen zbog ubistva u matičnoj zemlji, dobio je pravo na zaštitu identiteta nakon što je zatražio azil u Velikoj Britaniji. On je zaštitu identiteta tražio… »
Vesti dana »

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum: značajan napredak, najave sankcija i planovi za trilateralne susrete lidera
Naslovi.ai pre 1 satjoš 88 povezanih

Bruka hrvatskog šampiona – poraz kod kuće od apsolutnog autsajdera
Nova pre 35 minutajoš 60 povezanih

Napadnuta američka vojna baza; Sve je blokirano, izdato hitno upozorenje FOTO
B92 pre 59 minutajoš 25 povezanih

Probudite se uz Euronews Jutro: Kakve posledice će presuda Dodiku i odluka CIK-a imati po Republiku Srpsku
Euronews pre 1 satjoš 181 povezana

Evropska Zvezda obasjala Poznanj, Krunić i Duarte učinili da se revanš mirno čeka!
Sportske.net pre 1 satjoš 59 povezanih