Povezane vesti

Uhapšen S. I. osumnjičen za ubistvo devojke i ranjavanje tri osobe u Ripnju

Uhapšen S. I. osumnjičen za ubistvo devojke i ranjavanje tri osobe u Ripnju

Politika 10.04.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su S. I. (1985) koji se sumnjiči da je danas u naselju Ripanj usmrtio šesnaestogodišnju devojku i povredio tri osobe, saopštio je MUP. Kako se sumnja, on je nakon svađe povredio tri… »
Monstrum klao i sekao, ali nije imao hrabrost da se ubije! Posle masakra pretio samoubistvom u kafiću, pa otišao! Ovako je…

Monstrum klao i sekao, ali nije imao hrabrost da se ubije! Posle masakra pretio samoubistvom u kafiću, pa otišao! Ovako je…

Kurir 10.04.2023
Osumnjičeni ubica Stojan Ilić (38) uhapšen je Ripnju, i to posle kraćih pregovora, samo dva sata nakon što je počinio užasan zločin. Stojan Ilić (38), koji se sumnjiči da je danas nešto posle 14 sati u beogradskom naselju Ripanj nožem izbo… »
Rođaka ubijene devojčice u suzama: "Živeli su u miru, pili kafe, Stojan mi se žalio, rekao da ide kod vračara"

Rođaka ubijene devojčice u suzama: "Živeli su u miru, pili kafe, Stojan mi se žalio, rekao da ide kod vračara"

Telegraf 10.04.2023
Dodaje da niko nije mogao da pretpostavi šta može da se desi. Čitavu Srbiju potreslo je ubistvo 16-godišnje devojčice u Ripnju, koju je danas kako se sumnja života lišio Stojan I. (38). Sumnja se i da je devojčicu prethodno silovao, kao i da je… »
Preokret u krvavom piru u ripnju? Stojan prvo silovao i ubio devojčicu, pa se vratio da pobije njenu porodicu? Bili u…

Preokret u krvavom piru u ripnju? Stojan prvo silovao i ubio devojčicu, pa se vratio da pobije njenu porodicu? Bili u…

Blic 10.04.2023
Devojčica koju je ubio Stojan Ilić (38) bila je u emotivnoj vezi sa ubicom, saznaje "Blic". Sumnja se da je Stojan najpre silovao i ubio N.P. (15) i njeno telo ostavio pored pruge, a potom otišao do njene porodične kuće gde je nožem pokušao da… »
Deda ubijene devojčice otkrio šta je prethodilo stravičnom zločinu: Jutros smo zajedno pili kafu, Stojan me je odvezao do…

Deda ubijene devojčice otkrio šta je prethodilo stravičnom zločinu: Jutros smo zajedno pili kafu, Stojan me je odvezao do…

Nova 10.04.2023
Deda ubijene devojčice u Ripnju izjavio je za N1 da ništa nije ukazivalo da će se dogoditi takav zločin i da je sa osumnjičenim tog jutra pio kafu. On je naveo da su odnosi sa Stojanom Ilićem bili dobri. „Jutros smo pili kafu, on me odvezao do… »
Deda ubijene devojčice pio kafu sa ubicom! Monstrum iz Ripnja bio miran pred krvavi pir. Čovek se vratio i zatekao masakr

Deda ubijene devojčice pio kafu sa ubicom! Monstrum iz Ripnja bio miran pred krvavi pir. Čovek se vratio i zatekao masakr

Kurir 10.04.2023
Ništa nije moglo da ukaže da se sprema monstruozan zločin, izjavio je deda devojlčice koju je monstrum S. I. ubio danas u Ripnju, a potom započeo krvavi pir po kući porodice žrtve. Deda je otkrio da je sa osumnjičenim često pio kafu. On je naveo… »
"Jutros smo zajedno pili kafu": Deda ubijene devojčice otkrio šta je prethodilo stravičnom zločinu u Ripnju: Stojan me…

"Jutros smo zajedno pili kafu": Deda ubijene devojčice otkrio šta je prethodilo stravičnom zločinu u Ripnju: Stojan me…

Blic 10.04.2023
Deda ubijene devojčice u Ripnju izjavio je da ništa nije ukazivalo da će se dogoditi takav zločin i da je sa osumnjičenim tog jutra pio kafu. On je naveo da su odnosi sa Stojanom Ilićem bili dobri. - Jutros smo pili kafu, on me odvezao do okretnice… »
MUP: Ubijena devojčica u Ripnju, uhapšen osumnjičeni

MUP: Ubijena devojčica u Ripnju, uhapšen osumnjičeni

Insajder 10.04.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su S. I. (38) koji se sumnjiči da je danas u naselju Ripanj usmrtio šesnaestogodišnju devojku i povredio tri osobe. "Kako se sumnja, on je nakon svađe povredio tri osobe, a potom… »
MUP: Više povređenih u Ripnju, traga se za osumnjičenim

MUP: Više povređenih u Ripnju, traga se za osumnjičenim

Novi magazin 10.04.2023
Četiri osobe povređene su u beogradskom naselju Ripanj, a za osumnjičenim se traga, rečeno je danas agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova. Dodali su da će više informacija biti poznato naknadno, po završetku istrage. Mediji prenose da… »

Vesti dana »