Povezane vesti

Klipersi bez Džordža na početku serije protiv Finiksa

Klipersi bez Džordža na početku serije protiv Finiksa

Sportske.net 11.04.2023
Jedna od dve velike zvezde Los Anđeles Klipersa Pol Džordž propustiće zbog povrede kolena početak plej-of serije protiv Finiksa, prenose američki mediji. On se još nije oporavio od povrede kolena, koju je zaradio 21. marta na utakmici protiv… »
Kazins: Ne bih voleo da Jokić bude MVP

Kazins: Ne bih voleo da Jokić bude MVP

Sportski žurnal 11.04.2023
Srbin sa tri uzastopne MVP titule postaje možda najbolji centar ikada. Američki igrač Demarkus Kazins izjavio je u da ne bi voleo da Nikola Jokić ove sezone bude proglašen za najkorisnijeg igrača lige i ocenio da on nije još dokazao da je najbolji… »
"Bugijeve" reči o Jokiću izazvale buru - Nipodaštava bivšeg saigrača

"Bugijeve" reči o Jokiću izazvale buru - Nipodaštava bivšeg saigrača

Sportske.net 11.04.2023
Moguća dodela treće MVP titule Nikoli Jokiću u nizu postala je vodeća debata u sportskim krugovima, emisijama i diskusijama. Jedna strana ističe da "Džoker" nije toliko istorijski gledano neverovatan da bi osvojio tri priznanja, dok druga strana… »
Ljubomora ili ludost doskorašnjeg saigrača Jokića? ''Ne sviđa mi se da bude ponovo MVP, onda će biti najbolji svih…

Ljubomora ili ludost doskorašnjeg saigrača Jokića? ''Ne sviđa mi se da bude ponovo MVP, onda će biti najbolji svih…

Večernje novosti 11.04.2023
Demarkus Kazins, doskorašnji saigrač Nikole Jokića, smatra da srpski centar ne bi trebao da bude treću godinu zaredom MVP jer bi onda došlo u razmatranje da je GOAT. FOTO: Tanjug/AP Popularni Bugi je kod Kevina Garneta u podkastu govorio o MVP trci… »
Bivši saigrač: Ne bih voleo da Jokić bude MVP

Bivši saigrač: Ne bih voleo da Jokić bude MVP

Vesti online 11.04.2023
Američki košarkaš Demarkus Kazins izjavio je u da ne bi voleo da Nikola Jokić ove sezone bude proglašen za najkorisnijeg igrača lige i ocenio da on nije još dokazao da je najbolji centar u istoriji NBA lige. – Ne sviđa mi se opcija da Jokić… »
Kazins: Ne bih voleo da Jokić bude MVP

Kazins: Ne bih voleo da Jokić bude MVP

Dnevnik 11.04.2023
NjUJORK: Američki košarkaš Demarkus Kazins izjavio je u da ne bi voleo da Nikola Jokić ove sezone bude proglašen za najkorisnijeg igrača lige i ocenio da on nije još dokazao da je najbolji centar u istoriji NBA lige. "Ne sviđa mi se opcija da… »
Pol Džordž propušta početak plej ofa

Pol Džordž propušta početak plej ofa

Sport klub 11.04.2023
Pol Džordž, as Los Anđeles Klipersa, propustiće zbog povrede kolena početak plej-of serije protiv Finiks sansa, prenose američki mediji. Džordž je povredio desno koleno 21. marta na utakmici protiv Oklahome, a prema izveštaju lekara Klipersa još… »
Klipersi bez Pola Džordža na početku plej-ofa

Klipersi bez Pola Džordža na početku plej-ofa

Sportski žurnal 11.04.2023
LA Klipersi u prvom kolu plej-ofa igraju sa Finiksom. Igrač Los Anđeles Klipersa Pol Džordž propustiće zbog povrede kolena početak plej-of serije protiv Finiksa. Džordž se još nije oporavio od povrede kolena, koju je zaradio 21. marta na utakmici… »
Katastrofa za kliperse: Pol DŽordž zbog povrede propušta plej-of

Katastrofa za kliperse: Pol DŽordž zbog povrede propušta plej-of

Večernje novosti 11.04.2023
Košarkaš Los Anđeles klipersa Pol Džordž propustiće zbog povrede kolena početak plej-of serije protiv Finiksa, prenose američki mediji. FOTO: EPA Džordž se još nije oporavio od povrede kolena, koju je zaradio 21. marta na utakmici protiv… »
„Nije mi u redu da bude trostruki MVP“: Bivši Jokićev saigrač udario na Srbina, zbog razloga se posvađali navijači

„Nije mi u redu da bude trostruki MVP“: Bivši Jokićev saigrač udario na Srbina, zbog razloga se posvađali navijači

Nova 11.04.2023
U trenutku dok traje manja pauza u NBA ligi najviše se priča o individualnim nagradama. Nikola Jokić je donedavno bio najveći favorit da osvoji MVP nagradu, ali je od pre dve nedelje to Džoel Embid. Sada se sve više igrača javlja da kritikuje… »
Branio Jokića od Perkinsa, sada odustao od Srbina: Za mene više nije MVP...

Branio Jokića od Perkinsa, sada odustao od Srbina: Za mene više nije MVP...

Večernje novosti 11.04.2023
Bivši NBA igrač Džej-Džej Redik, koji je doskoro branio Jokića od Perkinsa koji ga je ''prozivao'', sada više ne vidi srpskog centra kao MVP-ja. FOTO: Tanjug/AP Redik ima svoj podkast, u kom je izneo mišljenje da Nikola Jokić nije čak ni drugi… »
Igrao sa Jokićem, SAD ga javno proziva! Centar napao Srbina: "Treće MVP priznanje? Ne može, to nije okej!"

Igrao sa Jokićem, SAD ga javno proziva! Centar napao Srbina: "Treće MVP priznanje? Ne može, to nije okej!"

Mondo 11.04.2023
Demarkus Kazins smatra da Nikola Jokić ne sme da bude ponovo MVP... Demarkus Kazins smatra da Nikola Jokić ne sme da bude ponovo MVP... Nikola Jokić doveo je Denver na prvo mesto Zapada, zahvaljujući njemu je ekipa na vrhu, imaće prednost domaćeg… »
Kakav čovek! Trener Denvera sprečio da Nikola Jokić uđe u NBA istoriju

Kakav čovek! Trener Denvera sprečio da Nikola Jokić uđe u NBA istoriju

Večernje novosti 10.04.2023
NIKOLA Jokić može da se posveti novim obavezama u NBA ligi, jer je uvodni deo sezone s Denver nagetsima završio na prvoj poziciji Zapadne konferencije, ali se trener kluba iz Kolorada, Majkl Meloun, pobrinuo da u finišu ligaškog dela prvesntva… »

Vesti dana »