Povezane vesti

Pobednik Zvezda Granda otkrio zašto je morao na hitnu operaciju: Godinama imao problem sa sluhom - "Nije bilo opasno"

Pobednik Zvezda Granda otkrio zašto je morao na hitnu operaciju: Godinama imao problem sa sluhom - "Nije bilo opasno"

Mondo 11.04.2023
Mahir Mulalić je hitno završio na operacionom stolu, a nakon zahvata koji je uspešno obavljen oporavlja se kod kuće. Mahir Mulalić je hitno završio na operacionom stolu, a nakon zahvata koji je uspešno obavljen oporavlja se kod kuće. Pobednik… »
Pobednik "Zvezda Granda" morao na hitnu operaciju, a sada otkrio sve detalje: "Čekam da rana zaceli, godinama sam imao problem…

Pobednik "Zvezda Granda" morao na hitnu operaciju, a sada otkrio sve detalje: "Čekam da rana zaceli, godinama sam imao problem…

Blic 11.04.2023
Pevač Mahir Mulalić, kojeg je proslavila pobeda na takmičenju "Zvezda Granda", imao je hitnu operaciju uha, a sada se oglasio za medije i otkrio detalje. Mahir je godinama imao probleme sa sluhom, a sada je, kako kaže, došlo do toga da odmah mora na… »
Godinama imao problem sa sluhom! Pobednik Zvezda Granda otkrio zašto je morao na hitnu operaciju

Godinama imao problem sa sluhom! Pobednik Zvezda Granda otkrio zašto je morao na hitnu operaciju

Kurir 11.04.2023
Mahir Mulalić, mladi pevač i pobednik muzičkog takmičenja " Zvezde Granda", otkrio je da je imao hitnu operaciju. Pevač je ispričao šta se desilo i kako je došlo do toga da odmah mora na operacioni sto. - Još pre nekoliko godina sam počeo da… »

Vesti dana »