Povezane vesti

"Čuli smo se i videli čim sam izašla iz rijalitija": Nova devojka Uroša Ćertića progovorila o njihovoj vezi: "On je…

"Čuli smo se i videli čim sam izašla iz rijalitija": Nova devojka Uroša Ćertića progovorila o njihovoj vezi: "On je…

Blic 11.04.2023
Kaskader Uroš Ćertić i bivša učesnica rijaliti programa "Zadruga 6" Sofija Una Manić započeli su vezu. Oni su započeli odnos po izlasku iz rijalitija, a ona se sada oglasila i otkrila kako je sve počelo. - Uroš i ja smo kliknuli na prvu, ali on… »
Spajali ga s voditeljkom slagalice, pričao da je bio s 300 žena, a sad smuvao nju: Otkrila detalje veze s kaskaderom!

Spajali ga s voditeljkom slagalice, pričao da je bio s 300 žena, a sad smuvao nju: Otkrila detalje veze s kaskaderom!

Mondo 11.04.2023
Sofija Una rekla da uživa u vezi sa Urošem Ćertićem i šta je njemu bilo presudno kada je romansa u pitanju. Sofija Una rekla da uživa u vezi sa Urošem Ćertićem i šta je njemu bilo presudno kada je romansa u pitanju Bivša zadrugarka Sofija Una… »
Ćertić je muškarac njenog života! Zadrugarka progovorila o ljubavi sa kastaderom, evo čime ga je opčinila!

Ćertić je muškarac njenog života! Zadrugarka progovorila o ljubavi sa kastaderom, evo čime ga je opčinila!

Kurir 11.04.2023
Bivša zadrugarka Sofija Una Manić po izlasku iz Zadruge 6" otkrila je da je nakon izlaska uplovila u ljubavnu romansu sa kaskaderom Urošem Ćertićem, koji je pratio njeno učešće i čekao njen izlazak da budu zajedno. Naime, Ćertiću je bilo… »

Vesti dana »