Povezane vesti
Makron izviždan tokom govora: Aktivisti u Hagu ga pitali – gde je francuska demokratija? VIDEO
Nova 11.04.2023
Predsednik Francuske Emanuel Makron je u poseti Holandiji. U Hagu je govorio o budućnosti Evrope u jeku kritika, uglavnom s druge strane Atlantika, povodom njegovih stavova da je Evropi potrebna strateška autonomija i nezavisniji stav prema Americi i… »
Demonstranti u Hagu prekinuli Makronov govor: ''Gde je francuska demokratija? Kad smo je izgubili?''
Euronews 11.04.2023
Holandski demonstranti danas su prekinuli govor francuskog predsednika Emanuela Makrona u Neksus institutu u Hagu, nakon čega je on rekao da oni koji ne poštuju izborni proces i izabrane lidere dovode demokratiju u opasnost. Tanjug/AP/Peter Dejong Makron… »
Govor Makrona u Hagu prekinuli demonstranti: „Predsednik nasilja i licemerja“
N1 Info 11.04.2023
Predsednik Francuske Emanuel Makron održao je danas govor u Hagu "O budućnosti Evrope", ali su ga na početku prekinuli demonstranti u sali. Demonstranti su u Institutu Neksus gde je govorio Makron, razvili transparente sa natpisima na engleskom: „Gde je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 23. septembar: Sunčano i veoma toplo, uveče naoblačenje
Novi magazin pre 5 satijoš 14 povezanih

Sonom kiselinom po pravnom poretku: Kome služi novi zakon o legalizaciji, građanima ili investitorima bliskih režimu?
Mašina pre 1 satjoš 19 povezanih

Srbija - Iran: Prvi korak napravljen! Orlovi se približili četvrtfinalu Svetskog prvenstva
Kurir pre 8 minutajoš 32 povezane

Jovana i elena blistaju nakon plasmana u finale svetskog prventsva: Njih dve pišu istoriju ženskog veslanja: "Naš cilj je da budemo sve bolje i bolje..."
Kurir pre 38 minutajoš 27 povezanih

NATO osudio Rusiju zbog kršenja vazdušnog prostora Estonije, poručio da će se braniti
RTV pre 48 minutajoš 19 povezanih