Povezane vesti
Paučinac osuđen zbog vređanja Mahmutovića (VIDEO)
Radio sto plus 11.04.2023
Sud je Paučinca, po privatnoj tužbi Mahmutovića, proglasio krivim za izvršenje krivičnog dela uvreda u produženom trajanju za koje je propisana novčana kazna od 150.000 do 450.000 dinara. Istom tužbom, Mahmutović je Paučinca teretio i da je neovlašćeno… »
Novopazarac kažnjen sa 250.000 dinara zbog vređanja VD direktora Opšte bolnice
Sandžak haber 11.04.2023
Novopazarac Aladin Paučinac kažnjen je danas sa 250.000 dinara zbog krivičnog dela uvreda u produženom trajanju. Osnovni sud ga je proglasio krivim za pomenuto krivično delo jer je od juna do septembra 2020. godine na društvenim mrežama javno objavljivao… »
Vesti dana »

"Operacija Midvej blic" i Čikago kao ratna zona – suzavac, gumeni meci i poneka pucnjava
RTS pre 3 satajoš 27 povezanih

Novakova „magistrala“ u Kini i šansa za titulu koju čeka dve godine!
Sputnik pre 2 satajoš 58 povezanih

Jovanović Ćuta: Oni koji su 5. oktobra 2000. nosili transparente danas nose partijske ugovore
Beta pre 6 satijoš 32 povezane

"Potpuno uništenje": Tramp još jednom zapretio Hamasu u slučaju da militantna grupa ne pristane na mirovni plan: "Bibi je za"
Blic pre 6 satijoš 31 povezana

Poljska brani vazdušni prostor: Brutalni ruski udar u 4 ujutru, stambene zgrade gore: Podidnuti NATO borbeni avioni!
Blic pre 39 minutajoš 49 povezanih