Povezane vesti

"Rat u Ukrajini bi bio ništa u odnosu na ovaj sukob" Dragan Šutanovac: Nadam se da imaju pameti, Iscrpeli bi celu planetu!

"Rat u Ukrajini bi bio ništa u odnosu na ovaj sukob" Dragan Šutanovac: Nadam se da imaju pameti, Iscrpeli bi celu planetu!

Kurir 12.04.2023
Incidenti na Kosovu i Metohiji se nastavljaju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ukazao je juče tokom sastanka sa specijalnom predstavnicom generalnog sekretara UN i šeficom UNMIK-a Karolinom Zijade da je bezbednosna situacija na Kosovu i Metohiji… »
Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Politika 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila i naveo da ga je upoznao sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava srpski narod na Kosovu i Metohiji i da je ponovio… »
Kostić (Dveri): Da li će Vučić i Dačić otići na sednicu Saveta bezbednosti 27. aprila

Kostić (Dveri): Da li će Vučić i Dačić otići na sednicu Saveta bezbednosti 27. aprila

Beta 12.04.2023
Potpredsednik Dveri Ivan Kostić upitao je da li će predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić otići na sednicu Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija (SB UN) 27. aprila u Njujorku, navodeći da je neophodno da tada… »
„Da li će Vučić i Dačić otputovati u Njujork“: Dve stranke desnog bloka o sednici SB UN

„Da li će Vučić i Dačić otputovati u Njujork“: Dve stranke desnog bloka o sednici SB UN

Danas 12.04.2023
U odvojenim saopštenjima dve članice desnog bloka Zavetnici i Dveri osvrnuli su se na sednicu Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija o Kosovu 27. aprila, u kojima traže da se suverenitet Srbije zaštiti u UN i pitaju da li će Vučić i Dačić… »
Vučić sa Hilom o situaciji na Kosovu i Metohiji i dijalogu

Vučić sa Hilom o situaciji na Kosovu i Metohiji i dijalogu

RTV 12.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila, sa kojim je razgovarao o bezbednosnoj situaciji i položaju Srba na Kosovu i Metohiji, dijalogu Beograda i Prištine, regionalnoj… »
Vučić i Hil o dijalogu i bezbednosnoj situaciji na Kosovu

Vučić i Hil o dijalogu i bezbednosnoj situaciji na Kosovu

Glas Amerike 12.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa američkim ambasadorom u Srbiji, Kristoferom Hilom, o bezbednosnoj situaciji i položaju Srba na Kosovu, dijalogu Beograda i Prištine, regionalnoj saradnji i bilateralnim pitanjima, navodi… »
Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Vesti online 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila i naveo da ga je upoznao sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava srpski narod na Kosovu i Metohiji i da je ponovio… »
Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM (video)

Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM (video)

Blic 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila i naveo da ga je upoznao sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava srpski narod na Kosovu i Metohiji i da je ponovio… »
Uoči dolaska španskog šefa diplomatije POKS traži da Srbija potpiše međunarodni dokument o nepriznavanju Kosova

Uoči dolaska španskog šefa diplomatije POKS traži da Srbija potpiše međunarodni dokument o nepriznavanju Kosova

Danas 12.04.2023
Uoči dolaska španskog ministra spoljnih poslova u Beograd Hosea Manuela Albaresa, Pokret obnove Kraljevine Srbije Vojislava Mihailovića traži da Srbija potpiše međunarodnu deklaraciju sa državama koje ne priznaju nezavisnost Kosova. Predsednik… »
Vučić se sastao sa američkim ambasadorom: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Vučić se sastao sa američkim ambasadorom: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Euronews 12.04.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila, sa kojim je razgovarao o bezbednosnoj situaciji i položaju Srba na Kosovu i Metohiji, dijalogu Beograda i Prištine, regionalnoj… »
Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

RTS 12.04.2023
Predsednik Aleksandar Vučić primio je ambasadora SAD Kristofera Hila i naveo da ga je upoznao sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava srpski narod na Kosovu i Metohiji. Ponovio je zabrinutost zbog učestalih napada, hapšenja i drugih… »
Vučić u razgovoru sa Hilom poručio da situacija za Srbe na Kosovu postaje sve teža

Vučić u razgovoru sa Hilom poručio da situacija za Srbe na Kosovu postaje sve teža

Insajder 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila, sa kojim je razgovarao o bezbednosnoj situaciji i položaju Srba na Kosovu i Metohiji, dijalogu Beograda i Prištine, regionalnoj saradnji i… »
"UNMIK nema snagu da nametne nešto kosovskim Albancima!" Stručnjaci nemaju dilemu: Moramo da jačamo vojsku da bismo…

"UNMIK nema snagu da nametne nešto kosovskim Albancima!" Stručnjaci nemaju dilemu: Moramo da jačamo vojsku da bismo…

Kurir 12.04.2023
Nakon sastanka sa šeficom UNMIKA Karolin Zijade predsednik Vučić je izjavio da je bezbednosna situacija na Kosovu i Metohiji složena. Naime, poručio je da su u tom kontekstu važne blagovremene i adekvatne reakcije UN na brojne incidente, provokacije… »
"Nastavljamo sa odgovornom politikom": Vučić sa Hilom o situaciji na KiM i dijalogu

"Nastavljamo sa odgovornom politikom": Vučić sa Hilom o situaciji na KiM i dijalogu

Telegraf 12.04.2023
Sagovornici su se saglasili da je očuvanje mira i stabilnosti na Zapadnom Balkanu od presudnog značaja i dodali da ekonomski prosperitet i povezivanje mogu da budu od ogromne pomoći u otklanjanju političkih problema. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Situacija na Kosovu tema razgovora Vučića i Hila

Situacija na Kosovu tema razgovora Vučića i Hila

Danas 12.04.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objavio je na Instagramu, da je američkom ambasadoru Kristoferu Hilu preneo zabrinutost zbog učestalih napada na Srbe na Kosovu. „Upoznao sam ambasadora Hila sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se… »
Vučić se sastao s Hilom i izneo zabrinutost zbog učestalih napada na Srbe na KiM

Vučić se sastao s Hilom i izneo zabrinutost zbog učestalih napada na Srbe na KiM

N1 Info 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu da je upoznao ambasadora SAD Kristofera Hila "sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava naš narod na Kosovu i Metohiji i ponovio zabrinutost zbog učestalih napada… »
Beograd čuva mir!

Beograd čuva mir!

Vesti online 12.04.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je specijalnu predstavnicu generalnog sekretara Ujedinjenih nacija i šeficu Unmika Karolin Zijade, sa kojom je razgovarao o predstojećoj sednici Saveta bezbednosti UN, na kojoj će biti predstavljen… »
Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Vučić: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom Srba na KiM

Dnevnik 12.04.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kristofera Hila i naveo da ga je upoznao sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava srpski narod na Kosovu i Metohiji i da je ponovio… »
Predsednik primio američkog ambasadora: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom i izazovima s kojima se suočava naš narod…

Predsednik primio američkog ambasadora: Upoznao sam Hila sa sve težom situacijom i izazovima s kojima se suočava naš narod…

Kurir 12.04.2023
BEOGRAD - Upoznao sam ambasadora Hila sa sve težom situacijom i izazovima sa kojima se suočava naš narod na Kosovu i Metohiji i ponovio zabrinutost zbog učestalih napada, hapšenja i drugih pritisaka kojima su Srbi izloženi, objavio je predsednik… »
Vučić danas sa ambasadorom SAD Kristoferom Hilom

Vučić danas sa ambasadorom SAD Kristoferom Hilom

Danas 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom SAD u Srbiji Kristoferom Hilom, prenosi Kosovo online. Sastanak je predviđen za 10 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila je pres služba… »
Vučić danas sa ambasadorom SAD Kristoferom Hilom

Vučić danas sa ambasadorom SAD Kristoferom Hilom

Blic 12.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom SAD u Srbiji Kristoferom Hilom. Sastanak je predviđen za 10.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila je pres služba predsednika. (Tanjug)… »

Vesti dana »