Povezane vesti

Dali su mi ime Zijat: Dejan Dragojević otkrio zašto je promenio veru - "Ja sam Srbin, ali sam izabrao islam"

Dali su mi ime Zijat: Dejan Dragojević otkrio zašto je promenio veru - "Ja sam Srbin, ali sam izabrao islam"

Mondo 12.04.2023
Dejan Dragojević progovorio o putu u Meku i Medinu i stravičnim porukama koje dobijaju i on i članovi njegove porodice. Dejan Dragojević progovorio o putu u Meku i Medinu i stravičnim porukama koje dobijaju i on i članovi njegove porodice Dejan… »
"Govorili su mi da neću moći da se krećem": Dejan otrkio nove detalje o promeni vere, evo kako je porodica reagovala i šta…

"Govorili su mi da neću moći da se krećem": Dejan otrkio nove detalje o promeni vere, evo kako je porodica reagovala i šta…

Blic 12.04.2023
Pobednik "Zadruge 5" Dejan Dragojević nedavno je priznao da je promenio veru i da je sada u Islamu. Zbog njegove muslimanske veroispovesti nailazio je na brojne osude. On se pre nekoliko dana vratio iz Meke i Medine gde je bio tokom Ramazana, a sada je… »
Ja sam Srbin, ali sam se opredelio za islam: Dejan otkrio detalje o promeni vere, evo kako mu je reagovala porodica, ovo je…

Ja sam Srbin, ali sam se opredelio za islam: Dejan otkrio detalje o promeni vere, evo kako mu je reagovala porodica, ovo je…

Kurir 12.04.2023
Dejan Dragojević nedavno je priznao da je promenio veru, a pre nekoliko dana vratio iz Meke i Medine gde je bio tokom Ramazana, a sada je otvorio dušu o svemu. - Dali su mi ime Zijat, nema šta nisu, to ništa nije istina. Stalno mi šalju poruke… »

Vesti dana »