Povezane vesti

Pep emotivno uništen, ali mu na Etihadu niko ništa ne može

Pep emotivno uništen, ali mu na Etihadu niko ništa ne može

Sport klub 12.04.2023
Mančester Siti je protiv Bajerna ostvario jednu od najvažnijih evropskih pobeda. i ne samo to... Građani su u utorak u prvoj četvrtfinačnoj utakmici neočekivano ubedljivo savladali Bajern sa 3:0 i stekli ogroman kapital pred revanš u Minhenu 19… »
Haland oborio rekord engleskog fudbala po broju golova u sezoni

Haland oborio rekord engleskog fudbala po broju golova u sezoni

Politika 12.04.2023
MANČESTER – Fudbaler Mančester Sitija Erling Haland postao je novi rekorder engleskog fudbala po broju golova postignutih u jednoj takmičarskoj sezoni. Norvežanin je u pobedi Sitija nad Bajernom (3:0) postigao 45. gol u sezoni računajući sva… »
Sjajni Haland oborio još jedan rekord, zasenio Van Nisterloja i Salaha

Sjajni Haland oborio još jedan rekord, zasenio Van Nisterloja i Salaha

Danas 12.04.2023
Mančester siti je, posle prvog meča četvrtfinala Lige šampiona, stekao, možda i kapitalnu prednost protiv Bajerna, pred revanš u Minhenu. Erling Haland golom za konačnih 3:0 postavio još jedan rekord. Imao je Norvežanin prave traume u duelima sa… »
Pep Gvardiola: Emotivno sam uništen, ostario sam deset godina

Pep Gvardiola: Emotivno sam uništen, ostario sam deset godina

Danas 12.04.2023
Mančester siti je uspeo u nameri da pozamašan kapital stekne pred revanš četvrtfinala Lige šampiona. Bajernu će biti izuzetno teško da nadoknadi tri gola zaostatka (3:0). Uprkos konačnom rezultatu, odnos snaga u Mančesteru nije bio ni nalik… »
Haland novi rekorder Engleske

Haland novi rekorder Engleske

Sportski žurnal 12.04.2023
Norvežanin je postigao 45. gol ove sezone. Igrač Mančester sitija Erling Haland postao je novi rekorder engleskog fudbala po broju golova postignutih u jednoj takmičarskoj sezoni. Norvežanin je u pobedi Sitija nad Bajernom u prvom meču četvrtfinala… »
Holand piše istoriju: Norvežanin oborio još jedan rekord Premijer lige

Holand piše istoriju: Norvežanin oborio još jedan rekord Premijer lige

Večernje novosti 12.04.2023
Fudbaler Mančester Sitija Erling Holand postao je novi rekorder engleskog fudbala po broju golova postignutih u jednoj takmičarskoj sezoni. FOTO: Tanjug/AP Norvežanin je u pobedi Sitija nad Bajernom (3:0) postigao 45. gol u sezoni, računajući sva… »

Vesti dana »