Povezane vesti

Skandal u popularnom srpskom kvizu: Legenda Slagalice izbačena, a imao sve tačne odgovore! Voditelj: "Mene je sramota"…

Skandal u popularnom srpskom kvizu: Legenda Slagalice izbačena, a imao sve tačne odgovore! Voditelj: "Mene je sramota"…

Kurir 12.04.2023
Nikola Kojo, glumac i voditelj kviza "Najslabija karika" iskritikovao je takmičare koji su izbacili jedinog igrača koji je imao sve tačne odgovore. Poslednja epizoda kviza "Najslabija karika", čiji je voditelj legendarni srpski glumac Nikola Kojo… »
Skandal u kvizu "Najslabija karika": "Mene je sramota, znate li vi za viteštvo", pitao je voditelj dok su takmičari gledali u…

Skandal u kvizu "Najslabija karika": "Mene je sramota, znate li vi za viteštvo", pitao je voditelj dok su takmičari gledali u…

Blic 12.04.2023
Kviz "Najslabija karika" koji se od skoro ponovo emituje na televiziji "Prva" uspeo je za kratko vreme da vrati stari sjaj. Kako zbog voditelja, tako i zbog scenarija koji neretko uspe da iz takmičara izvuče ono najbolje, ali i ono najgore, što je… »
Skandal u srpskom kvizu: Najslabiji igrači izbacili legendu Slagalice, voditelj pobesneo - "Mene je sramota!" (video)

Skandal u srpskom kvizu: Najslabiji igrači izbacili legendu Slagalice, voditelj pobesneo - "Mene je sramota!" (video)

Mondo 12.04.2023
Nikola Kojo, glumac i voditelj kviza "Najslabija karika" žestoko kritikovao takmičare koji su izbacili jedinog igrača sa svim tačnim odgovorima. Nikola Kojo, glumac i voditelj kviza "Najslabija karika" žestoko kritikovao takmičare koji su izbacili… »

Vesti dana »