Povezane vesti
Abazović odbacuje upozorenja o mogućem bankrotu Crne Gore
Slobodna Evropa 12.04.2023
Oštra polemika oko stanja u državnoj kasi vodi se između predstavnika Vlade Crne Gore i lidera Pokreta Evropa sad (PES) novoizabranog šefa države Jakova Milatovića. U junu će državna kasa biti prazna, izjavio je 12. aprila Branko Krvavac iz (PES). "Na… »
Abazović: Crna Gora je daleko od grčkog scenarija, Otvoreni Balkan bi pomogao u rešenju radne snage
Euronews 12.04.2023
Predsednik vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović tvrdi da Crnoj Gori ne preti bankrot, da je daleko od grčkog scenarija i da u državnom trezoru trenutno ima 270 miliona evra i nikad bolju naplatu i realizaciju budžeta. Abazović je rekao da bi… »
Abazović:Crna Gora je daleko od grčkog scenarija, Otvoreni Balkan bi pomogao u rešenju radne snage
RTV 12.04.2023
PODGORICA - Predsednik vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović tvrdi da Crnoj Gori ne preti bankrot, da je daleko od grčkog scenarija i da u državnom trezoru trenutno ima 270 miliona evra i nikad bolju naplatu i realizaciju budžeta. Abazović je rekao… »
Vesti dana »
Ponovo odloženo suđenje optuženim članovima PSG-a i Stava u Višem sudu u Novom Sadu
Blic pre 1 satjoš 22 povezane
FOTO, VIDEO: Protest zbog "Mrdićevih zakona" u Novom Sadu: "Direktan napad na pravosuđe"
Radio 021 pre 1 satjoš 10 povezanih
Postepeno toplije vreme, ali sa kišom i jakom košavom: prognoza za početak februara
Glas juga pre 4 satijoš 19 povezanih





