Povezane vesti

Red vožnje i radno vrema kioska GSP-a za vreme uskršnjih praznika

Red vožnje i radno vrema kioska GSP-a za vreme uskršnjih praznika

Moj Novi Sad 12.04.2023
JGSP Novi Sad obaveštava korisnike usluga da će red vožnje gradskih autobusa za vreme predstojećih uskršnjih praznika biti izmenjen. Od 14. do 17. aprila, autobusi će saobraćati po sledećem režimu: Radno vreme prodajnih mesta NSMART centar na… »
Radno vreme JKP „Vodovod i kanalizacija“ tokom uskršnjih praznika

Radno vreme JKP „Vodovod i kanalizacija“ tokom uskršnjih praznika

Volim Zrenjanin 12.04.2023
Zrenjanin – JKP „Vodovod i kanalizacija“ Službe i šalteri u Korisničkom centru u Petefijevoj 3, kao i sva naplatna mesta JKP „Vodovod i kanalizacija“ neće raditi u petak 14. i ponedeljak 17. aprila. Od utorka 18. aprila sve službe i… »
Izmenjen red vožnje GSP-a za vreme praznika

Izmenjen red vožnje GSP-a za vreme praznika

Dnevnik 12.04.2023
Autobusi JGSP „Novi Sad“ tokom praznika voziće po izmenjenom redu vožnje. U petak, 14. Aprila voziće se po redu vožnje za nedelju (linija 5N ne saobraća, na liniji broj 17 poslednji polazak iz „BIG“ tržnog centra je u 18:33 časova) U subotu… »
Radno vreme Doma zdravlja "Novi Sad" za nastupajuće praznike

Radno vreme Doma zdravlja "Novi Sad" za nastupajuće praznike

Moj Novi Sad 12.04.2023
Novosadski Dom zdravlja poslao je radno vreme koje će važiti tokom uskršnjih praznika, odnosno od petka, 14. aprila do ponedeljka, 18. Službe opšte medicine, medicine rada i pedijatrije dežuraju za dane praznika u objektu "Jovan Jovanović Zmaj" u… »
Red vožnje JGSP Novi Sad za vreme uskršnjih praznika

Red vožnje JGSP Novi Sad za vreme uskršnjih praznika

RTV 12.04.2023
NOVI SAD - Javno gradsko saobraćajno preduzeće (JGSP) Novi Sad prosledilo je medijima saopštenje o načinu redu vožnje autobusa tog preduzeća za vreme uskršnjih praznika. Kako se najavljuje, u petak 14. aprila vozila će saobraćati po redu vožnje… »
Radno vreme novosadskih pijaca za uskršnje praznike

Radno vreme novosadskih pijaca za uskršnje praznike

Moj Novi Sad 12.04.2023
JKP "Tržnica" obaveštava Novosađane da će od petka do ponedeljka gradske pijace raditi prema nedeljnom radnom vremenu: • u petak, 14. aprila – od 6 do 14 časova • u subotu, 15. aprila – od 6 do 14 časova • u nedelju, 16. aprila – od 6 do… »

Vesti dana »