Povezane vesti

"Razumem ja taktiku, ali..." Takmičari su izbacili Vladimira iz kviza "Najslabija karika", ali cela Srbija je rekla svoje

"Razumem ja taktiku, ali..." Takmičari su izbacili Vladimira iz kviza "Najslabija karika", ali cela Srbija je rekla svoje

Blic 12.04.2023
Ne pamti se kada se javnost u Srbiji ujedinila više oko nečega, kao što je to danas bio slučaj oko Vladimira Krnača, jednog od najboljih učesnika kvizova u Srbiji. Jer, bes koji je nastupio kada je od strane ostalih takmičara u kvizu "Najslabija… »
Tužna životna priča legende slagalice o kom bruji Srbija: "Da nema ovog posla, moja žena i četvoro dece bi bili goli i…

Tužna životna priča legende slagalice o kom bruji Srbija: "Da nema ovog posla, moja žena i četvoro dece bi bili goli i…

Kurir 12.04.2023
Vladimir Krnač, građevinski radnik bez stalnog zaposlenja iz Bačkog Petrovca oduševio je mnoge svojim maestralnim znanjem, mada to nije prvi put, jer je pratiocima kvizova ovo lice i te kako poznato. Krnač u kvizu "Najslabija karika" nije imao… »
Srbija stala uz vladimira kog su kukavički izbacili iz "najslabije karike": Ide u Egipat, sad mu nude posao, ispravlja se…

Srbija stala uz vladimira kog su kukavički izbacili iz "najslabije karike": Ide u Egipat, sad mu nude posao, ispravlja se…

Kurir 12.04.2023
Nepravda, koju je Vladimir Krnač osetio u kvizu "Najslabija karika", kad je izbačen iz igre iako nije dao nijedan pogrešan odgovor, biće delimično ispravljena. Takmičar čija životna priča je veoma potresna, koji je dao čak 22 uzastopno tačna… »
Iako je izbačen iz "Najslabije karike", Vladimiru će se ipak ostvariti životna želja

Iako je izbačen iz "Najslabije karike", Vladimiru će se ipak ostvariti životna želja

Telegraf 12.04.2023
"Ovo će obradovati sve koji su sinoć kraj malih ekrana navijali za Vladimira, koliko i njega samog", navode sa Prve televizije, gde se kviz emituje. Vladimir Krnač, kao što je poznato, elimisan je od strane kolega takmičara iz kviza "Najslabija… »

Vesti dana »