Povezane vesti

"Videla sam ga u lokvi krvi" Misica svedočila egzekuciji verenika na Pagu, opisala kobnu noć! Ubica hladno gledao snimak na…

"Videla sam ga u lokvi krvi" Misica svedočila egzekuciji verenika na Pagu, opisala kobnu noć! Ubica hladno gledao snimak na…

Kurir 12.04.2023
Nimalo nervozno nije izgledao 29-godišnji Duško Tanasković iz Kragujevca nakon što je u sredu iz istražnog zatvora u Zadru u pratnji trojice policajaca, panciru i lisicama doveden u sudnicu Županijskog suda gde mu je počelo suđenje za likvidaciju… »
"Nikola mi je u 6 sati ujutru lupao na vrata i vikao da Goran leži": Misica Dragana govorila o krvavoj noći na poznatoj…

"Nikola mi je u 6 sati ujutru lupao na vrata i vikao da Goran leži": Misica Dragana govorila o krvavoj noći na poznatoj…

Blic 12.04.2023
Nimalo nervozno nije izgledao 29-godišnji Duško Tanasković iz Kragujevca nakon što je u sredu iz istražnog zatvora u Zadru u pratnji trojice policajaca, panciru i lisicama doveden u sudnicu Županijskog suda gde mu je počelo suđenje za likvidaciju… »
Otišla sam ranije, kad su oko 6 sati počeli da lupaju! Devojka Vlaovića o kobnoj noći - Videla sam kako leži u krvi

Otišla sam ranije, kad su oko 6 sati počeli da lupaju! Devojka Vlaovića o kobnoj noći - Videla sam kako leži u krvi

Mondo 12.04.2023
Nekadašnja misica Dragana Banić svedočila se o noći kada je ubijen njen dečko Goran Vlaović. Nekadašnja misica Dragana Banić svedočila se o noći kada je ubijen njen dečko Goran Vlaović. Duško Tanasković (29) iz Kragujevca nije izgledao… »
Bivša srpska misica o ubistvu Gorana Vlaovića na Pagu: "Morala sam da identifikujem njegovo telo"

Bivša srpska misica o ubistvu Gorana Vlaovića na Pagu: "Morala sam da identifikujem njegovo telo"

Telegraf 12.04.2023
U Zadru je počelo suđenje Dušku Tanaskoviću za ubojstvo Gorana Vlaovića na Pagu. Nimalo nervozno nije izgledao 29-godišnji Duško Tanasković iz Kragujevca nakon što je u sredu iz istražnog zatvora u Zadru u pratnji trojice policajaca, u panciru i… »
Ubicu škaljarca u sudnicu uveli u panciru: Počelo suđenje za ubistvo na Pagu - ubica izgovorio samo dve reči (video)

Ubicu škaljarca u sudnicu uveli u panciru: Počelo suđenje za ubistvo na Pagu - ubica izgovorio samo dve reči (video)

Večernje novosti 12.04.2023
NAKON osam meseci od hapšenja u sredu je na Županijskom sudu u Zadru počelo suđenje 29-godišnjem Dušku Tanaskoviću iz Kragujevca koji je optužen da je 25. avgusta prošle godine godine u šest sati, ispred noćnog kluba na plaži Katarelac na… »

Vesti dana »