Povezane vesti

"Promenila sam veru": Posle Dejana Dragojevića, pevačica iz "Zadruge iznenadila potezom - sprema se za najveći praznik…

"Promenila sam veru": Posle Dejana Dragojevića, pevačica iz "Zadruge iznenadila potezom - sprema se za najveći praznik…

Blic 12.04.2023
Bivša učesnica rijalitija "Zadruga", pevačica Irma Serjanić, na Instagramu je poslednjim objavama pokrenula lavinu komentara. Ona je bila islamske veroispovesti, ali je odlučila da pređe u hrišćanstvo. Komentari zbunjenih pratilaca nisu izostali… »
Irma priznala da je iz islama prešla u pravoslavlje?! Sejranićevu napali da "imitira" Dejana Dragojevića, ona se nesvesno…

Irma priznala da je iz islama prešla u pravoslavlje?! Sejranićevu napali da "imitira" Dejana Dragojevića, ona se nesvesno…

Kurir 12.04.2023
Irma Sejranić uveliko se sprema za najradosniji praznik u godini što je uzburkalo domaću javnost, jer je ona islamske veroispovesti. Na Instagram profilu pohvalila se bojama za jaja, ali i napisala poruku kojom je zaintrigirala sve i odala njen navodni… »
Oglasila se Irma Sejranić! Nakon spekulacija o promeni vere pevačica otkrila: Da, istina je da sam prihvatila pravoslavlje!

Oglasila se Irma Sejranić! Nakon spekulacija o promeni vere pevačica otkrila: Da, istina je da sam prihvatila pravoslavlje!

Kurir 12.04.2023
Bivša učesnica rijalitija Zadruga i pevačica Irma Sejranić uveliko se sprema za najradosniji praznik u godini što je uzburkalo domaću javnost, jer je ona islamske veroispovesti. Naime, ona se na Instagram profilu pohvalila bojama za jaja, ali i… »
Irma Sejranić promenila veru?! Pevačica šokirala fotografijama i izjavom "Moj izbor je moj"

Irma Sejranić promenila veru?! Pevačica šokirala fotografijama i izjavom "Moj izbor je moj"

Kurir 12.04.2023
Irma Sejranić, bivša zadrugarka pete sezone rijaliti formata Zadruga, ne prestaje da intrigira javnost od kako je izašla sa imanja. Više puta je najavila nove pesme, novi stajling, a sada je dodatno iznenadila javnost. Naime, Irma je islamske… »

Vesti dana »