Povezane vesti

Drama na Dunavu: Izvučeno telo muškarca

Drama na Dunavu: Izvučeno telo muškarca

Telegraf 13.04.2023
Kako iz MUP-a potvrdili za Telegraf, prijavljeno je da je telo uočeno oko 8:15 časova. Telo, za sada nepoznatog muškarca, nađeno je u Dunavu oko 8:15 časova. Kako je rečeno za Telegraf, sada je izvučeno iz reke. Jedinica za bezbednost na rekama… »
Ovde je izvučeno telo muškarca: Prve fotografije drame na Dunavu

Ovde je izvučeno telo muškarca: Prve fotografije drame na Dunavu

Telegraf 13.04.2023
Na terenu je bila Hitna pomoć, koja je, kako se pretpostavlja, odvezla telo utopljenika. Telo, za sada nepoznatog muškarca, izvučeno je danas oko 10 časova iz Dunava, na devet kilometara od Pančevačkog mosta. Prema rečima našeg reportera sa lica… »
Saznajemo: Sumnja se da je telo izvučeno iz Dunava Miloš Marković

Saznajemo: Sumnja se da je telo izvučeno iz Dunava Miloš Marković

Telegraf 13.04.2023
Tužilaštvo je naložilo obdukciju sa toksikologijom. Danas oko 10 časova iz Dunava izvučeno je telo muškarca za koje se, kako smo nezvanično saznali, sumnja da je Miloš Marković, koji je zajedno sa Nenadom Trivkovićem i Milanom Nikolićem nestao… »
"Najverovatnije je to moj Miloš": Brat jednog od trojice nestalih u Dunavu o telu koje je izvučeno danas

"Najverovatnije je to moj Miloš": Brat jednog od trojice nestalih u Dunavu o telu koje je izvučeno danas

Telegraf 13.04.2023
Molim sve medije koji su bili sve vreme uz nas i pomogli nam u svemu samo da nas puste danas i ne zovu dok ne završimo sve do sutra. Iz Dunava je danas oko 10 časova izvučeno telo muškarca za koje se, kako smo nezvanično saznali, veruje da je Miloš… »
"Ne znam da li je to moj brat Miloš": Oglasio se brat jednog od stradalih mladića u Dunavu nakon što je jutros iz reke…

"Ne znam da li je to moj brat Miloš": Oglasio se brat jednog od stradalih mladića u Dunavu nakon što je jutros iz reke…

Blic 13.04.2023
Obavešten sam da je na nepristupačnom terenu, u blizini Ade Huje, jutros pronađeno telo muškarca, ali još ne znamo sa sigurnošću, da li je to moj brat Miloš, priča Dušan Marković, koji od trenutka kad su njegov brat Miloš i još dvojica… »
Blic: Na obali Dunava pronađeno telo koje po opisu odgovara muškarcu koji je nestao s prijateljima

Blic: Na obali Dunava pronađeno telo koje po opisu odgovara muškarcu koji je nestao s prijateljima

Novi magazin 13.04.2023
Nađeno je telo muškarca koje po opisu odgovara osobi koja se od 18. marta vodi kao nestala, kada se čamac sa četvoricom muškaraca prevrnuo na Dunavu kod Pančevačkog mosta, saznaje "Blic". Telo za sada NN lica je pronađeno u u gustom… »
"Blic" saznaje: Pronađeno telo muškarca na Dunavu: Po opisu odgovara trećem mladiću koji je nestao sa prijateljima

"Blic" saznaje: Pronađeno telo muškarca na Dunavu: Po opisu odgovara trećem mladiću koji je nestao sa prijateljima

Blic 13.04.2023
Nađeno je telo muškarca koje po opisu odgovara osobi koja se od 18. marta vodi kao nestala, kada se čamac sa četvoricom muškaraca prevrnuo na Dunavu kod Pančevačkog mosta, saznaje "Blic". Telo za sada NN lica je pronađeno u u gustom… »
Na obali Dunava pronađeno telo koje po opisu odgovara muškarcu koji je nestao s prijateljima

Na obali Dunava pronađeno telo koje po opisu odgovara muškarcu koji je nestao s prijateljima

Radio 021 13.04.2023
Nađeno je telo muškarca koje po opisu odgovara osobi koja se od 18. marta vodi kao nestala, kada se čamac sa četvoricom muškaraca prevrnuo na Dunavu kod Pančevačkog mosta, saznaje "Blic". Telo za sada NN osobe je pronađeno u u gustom… »
Telo muškarca nađeno jutros na Dunavu: U gustom i nepristupačnom šipražju, sumnja se da je to treći prijatej iz…

Telo muškarca nađeno jutros na Dunavu: U gustom i nepristupačnom šipražju, sumnja se da je to treći prijatej iz…

Kurir 13.04.2023
BEOGRAD - Na obali Dunava, na 9 kilometara od mesta na kom se 18. marta u blizini Ade Huje prevrnuo čamac s četiri prijatelja, pronađeno je telo muškarca za kog se sumnja da je poslednji od tri momka koji su se utopili. Telo muškarca pronađeno je… »
Pronađeno još jedno telo na obali Dunava! Sumnja se da je treći mladić koji je nestao zajedno sa prijateljima

Pronađeno još jedno telo na obali Dunava! Sumnja se da je treći mladić koji je nestao zajedno sa prijateljima

Mondo 13.04.2023
Na obali Dunava pronađeno je telo muškarca za kog se sumnja da je jedan od mladića koji su nestali 18. marta kad im se prevrnuo čamac. Na obali Dunava pronađeno je telo muškarca za kog se sumnja da je jedan od mladića koji su nestali 18. marta kad… »
Blic: Pronađeno telo, po opisu odgovara muškarcu koji je nestao s prijateljima

Blic: Pronađeno telo, po opisu odgovara muškarcu koji je nestao s prijateljima

N1 Info 13.04.2023
Nađeno je telo muškarca koje po opisu odgovara osobi koja se od 18. marta vodi kao nestala, kada se čamac sa četvoricom muškaraca prevrnuo na Dunavu kod Pančevačkog mosta, saznaje "Blic". Telo za sada NN lica je pronađeno u u gustom… »
Pronađeno telo muškarca na Dunavu: Sumnja se da je treći mladić koji se prevrnuo iz čamca kod Pančevca

Pronađeno telo muškarca na Dunavu: Sumnja se da je treći mladić koji se prevrnuo iz čamca kod Pančevca

Nova 13.04.2023
Telo nepoznatog muškarca pronađeno je jutros na Dunavu, na jednom nepristupačnom mestu, kako se navodi prema opisu odgovara opisu trećeg mladića koji se prevrnuo iz čamca kod Pančevačkog mosta. Telo je pronađeno u gustom rastinju, prenosi Pink… »
"Blic" saznaje: Pronađeno telo muškarca na Dunavu: Po opisu odgovara trećem mladiću koji je nestao sa prijateljima

"Blic" saznaje: Pronađeno telo muškarca na Dunavu: Po opisu odgovara trećem mladiću koji je nestao sa prijateljima

Blic 13.04.2023
Nađeno je telo muškarca koje po opisu odgovara osobi koja se od 18. marta vodi kao nestala, kada se čamac sa četvoricom muškaraca prevrnuo na Dunavu kod Pančevačkog mosta, saznaje "Blic". Telo za sada NN lica je pronađeno u u gustom… »

Vesti dana »