Povezane vesti

(Foto) cela ruka u gipsu, trpi jake bolove: Ovako izgleda Janjuš nakon što se vratio iz bolnice - nepomično leži na krevetu

(Foto) cela ruka u gipsu, trpi jake bolove: Ovako izgleda Janjuš nakon što se vratio iz bolnice - nepomično leži na krevetu

Blic 13.04.2023
Marko Janjušević Janjuš usled žestoke svađe sa Filipom Carem pao je preko kreveta i slomio ruku nakon čega mu je ukazana medicinska pomoć. Janjuš je, naime, odmah izveden iz Zadruge u bolnicu gde su nakon pregleda ustanovili da je slomio ruku. On… »
Ovako izgleda Janjuš posle loma ruke, gips do ramena! Nepomično leži na krevetu s lekovima pored sebe, u jakim bolovima…

Ovako izgleda Janjuš posle loma ruke, gips do ramena! Nepomično leži na krevetu s lekovima pored sebe, u jakim bolovima…

Kurir 13.04.2023
Marko Janjušević Janjuš prilikom sukoba sa Filipom Carem povredio je ruku koju su mu doktori fiksirali skoro do ramena, a kamera je u jednom momentu snimila zadrugara kako nepomično leži na krevetu sa lekovima pored sebe. Od kako se povredio, bivši… »
"Najveća mi je greška što sam mislio da mi je drug": Car nakon haosa sa Janjušem poručuje: "Znam šta je radio napolju…

"Najveća mi je greška što sam mislio da mi je drug": Car nakon haosa sa Janjušem poručuje: "Znam šta je radio napolju…

Blic 12.04.2023
Učesnik rijalitija "Zadruga" Marko Janjušević Janjuš usled žustre svađe sa Filipom Carem pao je preko kreveta i nepomično ležao dok je jaukao iz sveg glasa. Janjušu je tada hitno ukazana medicinska pomoć, a ispostavilo se da je slomio ruku, da… »

Vesti dana »