Povezane vesti

Horor u Nemačkoj: Srbin ubio pastorku (7)

Horor u Nemačkoj: Srbin ubio pastorku (7)

Telegraf 13.04.2023
On je uhapšen i odveden u psihijatrijsku ustanovu. Nemačka policija uhapsila je Srbina (4o) zbog sumnje da je u Ulmu u Nemačkoj nožem ubio sedmogodišnju ćerku svoje partnerke. Kako je saopštila tamošnja policija, on je u Ulmu ubio svoju pastorku… »
Otkriveno kako izgleda Srbin koji je ubio dete u Nemačkoj: Devojčica bila na rolerima, policija traži pomoć

Otkriveno kako izgleda Srbin koji je ubio dete u Nemačkoj: Devojčica bila na rolerima, policija traži pomoć

Telegraf 13.04.2023
Nemačka policija traži pomoć građana. Srbin (40) uhapšen je u Nemačkoj zbog sumnje da je u ponedeljak ubio sedmogodišnju devojčicu u školskom centru u Ulmu. Osumnjičeni, za kojeg nemačka policija kaže da je bio u vezi sa majkom devojčice, bio… »
Horor! Srbin ubio pastorku: Devojčicu (7) izbo nožem, pa pozvao Hitnu pomoć - Izgovorio strašne reči

Horor! Srbin ubio pastorku: Devojčicu (7) izbo nožem, pa pozvao Hitnu pomoć - Izgovorio strašne reči

Mondo 13.04.2023
U Nemačkoj je uhapšen Srbin zbog sumnje da je ubio svoju pastorku. U Nemačkoj je uhapšen Srbin zbog sumnje da je ubio svoju pastorku. U gradu Ulm u Nemačkojuhapšen je Srbin (40) zbog sumnje da je nožem ubio ćerku (7) svoje emotivne partnerke… »
Strava i užas u Nemačkoj: Otac (40) srpskog porekla na smrt izbo 7-godišnju ćerku

Strava i užas u Nemačkoj: Otac (40) srpskog porekla na smrt izbo 7-godišnju ćerku

Luftika 13.04.2023
Javnost u Nemačkoj zgrožena je ubistvom koje se dogodilo u ponedeljak, u školskom centru Viblingen u Ulmu. „Ubio sam svoju sedmogodišnju ćerku“ – to je nemačkoj policiji u ponedeljak saopštio nemački državljanin srpskog porekla (40). Po… »
Srbin u Nemačkoj osumnjičen da je ubio sedmogodišnju pastorku

Srbin u Nemačkoj osumnjičen da je ubio sedmogodišnju pastorku

N1 Info 13.04.2023
Srbin (40) je osumnjičen da je u Ulmu u Nemačkoj nožem nasmrt izbo sedmogodišnju ćerku svoje partnerke. Kako prenose nemački mediji, on je smešten u psihijatrijsku ustanovu, piše Nova.rs. Navodi se da je on ubo nožem sedmogodišnju ćerku svoje… »
Užas u Nemačkoj: Državljanin Srbije nasmrt izbo sedmogodišnju pastorku

Užas u Nemačkoj: Državljanin Srbije nasmrt izbo sedmogodišnju pastorku

Vesti online 13.04.2023
Državljanin Srbije osumnjičen je da je u Ulmu u Nemačkoj nožem nasmrt izbo sedmogodišnju kćerku svoje partnerke. Kako navode nemački mediji, on je smešten u psihijatrijsku ustanovu. Stravičan zločin dogodio se u ponedeljak. Muškarac je do sada… »
Užas u Nemačkoj: Srbin nasmrt izbo pastorku (7), pa sam pozvao Hitnu pomoć i sve priznao

Užas u Nemačkoj: Srbin nasmrt izbo pastorku (7), pa sam pozvao Hitnu pomoć i sve priznao

Blic 13.04.2023
Srbin (40) je osumnjičen da je u Ulmu u Nemačkoj nožem nasmrt izbo sedmogodišnju ćerku svoje partnerke! Kako prenose nemački mediji, on je smešten u psihijatrijsku ustanovu. Navodi se da je 40-godišnjak ubo nožem sedmogodišnju ćerku svoje… »
„Ubio sam svoju sedmogodišnju ćerku“: Srbin pozvao policiju u Nemačkoj i izgovorio stravičnu rečenicu

„Ubio sam svoju sedmogodišnju ćerku“: Srbin pozvao policiju u Nemačkoj i izgovorio stravičnu rečenicu

Nova 13.04.2023
"Ubio sam svoju sedmogodišnju ćerku" - to je nemačkoj policiji u ponedeljak saopštio Srbin (40). Po dolasku na lice mesta, u nemačkom Ulmu, iza jednog školskog kompleksa, na livadi je zatečena sedmogodišnja devojčica koju je muškarac nasmrt… »
Horor u Nemačkoj: Srbin nasmrt izbo pastorku (7)

Horor u Nemačkoj: Srbin nasmrt izbo pastorku (7)

Nova 13.04.2023
Srbin (40) je osumnjičen da je u Ulmu u Nemačkoj nožem nasmrt izbo sedmogodišnju ćerku svoje partnerke! Kako prenose nemački mediji, on je smešten u psihijatrijsku ustanovu. Navodi se da je 40-godišnjak ubo nožem sedmogodišnju ćerku svoje… »
Ovde je Srbin ubio devojčicu u Nemačkoj: Poznati rezultati obdukcije

Ovde je Srbin ubio devojčicu u Nemačkoj: Poznati rezultati obdukcije

Telegraf 13.04.2023
Osumnjičeni, za kojeg nemačka policija kaže da je bio u vezi sa majkom devojčice, bio je sam sa žrtvom u trenutku ubistva. Srbin (40) je uhapšen u Nemačkoj zbog sumnje da je u ponedeljak ubio sedmogodišnju devojčicu u školskom centru u Ulmu. Na… »
Užas u Nemačkoj! Srbin ubio pastorku (7): Nožem izbo devojčicu u školi, pa posle uradio ovo

Užas u Nemačkoj! Srbin ubio pastorku (7): Nožem izbo devojčicu u školi, pa posle uradio ovo

Kurir 13.04.2023
Srbin (40) sumnjiči da je u Ulmu u Nemačkoj nožem ubio sedmogodišnju ćerku svoje partnerke! Kako je saopštila tamošnja policija, on je u Ulmu ubio svoju pastorku nakon čega je uhapšen i odveden u psihijatrijsku ustanovu. - Muškarac sve vreme… »

Vesti dana »