Povezane vesti

"Milimetri su delili da moja deca ostanu bez oca": Supruga ranjenog Milana Jovanovića sa KiM: Decu ne mogu da smirim, ćerkica…

"Milimetri su delili da moja deca ostanu bez oca": Supruga ranjenog Milana Jovanovića sa KiM: Decu ne mogu da smirim, ćerkica…

Blic 13.04.2023
Marina Jovanović, majka troje dece i supruga Milana Jovanovića na koga je pucano kod Bistričkog mosta na Kosovu i Metohiji pre nekoliko dana, ophrvana emocijama na sastanku u Raški, gde se predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao sa političkim… »
Milimetri su delili od toga da moja deca ostanu bez oca! Supruga ranjenog Milana Jovanovića sa KiM: Ne mogu da ih smirim

Milimetri su delili od toga da moja deca ostanu bez oca! Supruga ranjenog Milana Jovanovića sa KiM: Ne mogu da ih smirim

Kurir 13.04.2023
Marina Jovanović, majka troje dece i supruga upucanog Milana Jovanovića, ophrvana emocijama navela je da je ovo jedan od najtežih perioda u njenom životu. Ona je govoreći na sastanku u Raški kroz suze naglasila da su pucali na nevinog čoveka i da… »
Supruga upucanog Srbina sa Kosova pita Vučića: Šta smo im mi skrivili i koliko krvi treba da se prolije

Supruga upucanog Srbina sa Kosova pita Vučića: Šta smo im mi skrivili i koliko krvi treba da se prolije

Danas 13.04.2023
Marina Jovanović, supruga Milana Jovanovića, kog je nedavno upucala kosovska policija, obratila se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i članovima Vlade koji su došli u Rašku an sastanak sa Srbina sa KiM. Ona je navela da su oucali na nevinog… »
Teško obraćanje supruge upucanog Srbina s Kosova: "Ćerkica ima 3 godine i svaku noć plače i traži oca"

Teško obraćanje supruge upucanog Srbina s Kosova: "Ćerkica ima 3 godine i svaku noć plače i traži oca"

Telegraf 13.04.2023
Ona kaže da je pokrenula peticiju da se uklone svi specijalci sa Kosova i Metohije. Supruga Milana Jovanovića, Srbina koji je nedavno upucan na Kosovu i Metohiji, Marina Jovanović, obratila se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, koji je danas na… »

Vesti dana »