Povezane vesti
Bistričke vodenice među 7 najugroženijih lokaliteta kulturnog nasleđa u Evropi
N1 Info 13.04.2023
Bistričke vodenice iz Srbije svrstane su među sedam najugroženijih lokaliteta kulturnog nasleđa u Evropi, objavila je Evropska Komsiija. “Bistričke vodenice su jedinstveni kompleks istorijskih mlinova za mlevenje žita i valjanje sukna nastalih… »
Evropa nostra objavila novu listu sedam najugroženijih spomenika kulture i nasleđa: Na spisku Bistričke vodenice
Euronews 13.04.2023
Organizacija Evropa nostra objavila je novu listu sedam najugroženijih spomenika kulture i nasleđa u Evropi među kojima se ponovo nalazi i jedna lokacija u Srbiji. U najugroženije lokalitete u 2023. godini Evropa nostra svrstala je Bistričke… »
Vesti dana »

VIDEO: Studenti pred sednicu pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije reagovao
Radio 021 pre 2 satajoš 4 povezane

VIDEO Haos ispred Skupštine Novog Sada: Policija pendrecima udara studente koji su blokirali zgradu
Nova pre 3 satajoš 4 povezane

„Korupcija ubija“: Tuga i bes u Kočanima nakon tragedije, na udaru revoltiranih građana nekretnine vlasnika diskoteke u kojoj je izbio požar
Danas pre 11 satijoš 7 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane