Povezane vesti
Nakon pritiska javnosti u „Gruneru“ odlučili da otpuštenim radnicima ponude stimulativne otpremnine
Rešetka 13.04.2023
Nakon pisanja Rešetke o otpuštanjima u vlasotinačkom “Gruneru”, kompanija je sinoć na oglasnoj tabli okačila obaveštenje o stimulativnim otpremninama. Radnici tvrde da su ugovore o prestanku radnog odnosa potpisivali kod sekretarice u trpezariji, a… »
Radnici "Grunera" dobili otkaze "od sekretarice u trpezariji", među njima i samohrane majke
Radio 021 13.04.2023
U vlasotinačkom "Gruneru" počela su otpuštanja radnika, među njima i samohrane majke. Kako javlja reporter N1, tek posle objavljivanja priče o otpuštanjima u medijima, kompanija je sinoć na oglasnoj tabli okačila obaveštenje o stimulativnim otpremninama… »
Radnici tuže nemački “Gruner” zbog „gubitka posla na prevaru“, kompanija tvrdi da otpuštanja uopšte nije bilo
Jug press 13.04.2023
VLASOTINCE Dvadesetak radnika nemačkog „Grunera“ iz Vlasotinca tužilo je tu fabriku za proizvodnju električnih delova, jer su ostali bez posla “na prevaru i pod ucenama“, potvrdio je novinarima advokat Milan Mitrović, koji ih zastupa. U oktobru 2022… »
Vesti dana »

Prosečna plata u Srbiji 107.075 dinara, programeri zarađuju gotovo tri puta više od proseka
Bloomberg Adria pre 3 minutajoš 30 povezanih

Stručnjaci upozoravaju na posledice novih ekonomskih mera u Srbiji: popusti za penzionere i ograničenje marži
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 60 povezanih

Narodna banka Srbije naložila je bankama da ponude povoljnije kredite građanima
Serbian News Media pre 1 satjoš 30 povezanih