Povezane vesti

Voditelj emisije "Mentalno razgibavanje“ policiji prijavio napad na auto-putu

Voditelj emisije "Mentalno razgibavanje“ policiji prijavio napad na auto-putu

Insajder 13.04.2023
Marko Stepanović, jedan do voditelja i autora emisije "Mentalno razgibavanje" potvrdio je za N1 da je napadnut na autoputu Beograd - Zagreb kada je nepoznata osoba vozilom pokušala da izazove saobraćajni udes. "Krenuo sam auto-putem ka svom selu… »
VIDEO Pogledajte snimak pomahnitalog vozača koji je pratio voditelja Marka Stepanovića na auto-putu

VIDEO Pogledajte snimak pomahnitalog vozača koji je pratio voditelja Marka Stepanovića na auto-putu

Nova 13.04.2023
Jedan do voditelja i autora emisije "Mentalno razgibavanje" Marko Stepanović rekao je danas za portal Nova.rs da je napadnut na auto-putu Beograd - Zagreb kada je napoznata osoba vozilom pokušala da izazove saobraćajni udes. Marko Stepanović uspeo je… »
Voditelj emisije „Mentalno razgibavanje“ kaže da je napadnut na auto-putu

Voditelj emisije „Mentalno razgibavanje“ kaže da je napadnut na auto-putu

N1 Info 13.04.2023
Marko Stepanović, jedan do voditelja i autora emisije "Mentalno razgibavanje" potvrdio je za N1 da je napadnut na autoputu Beograd - Zagreb kada je nepoznata osoba vozilom pokušala da izazove saobraćajni udes. „Krenuo sam auto-putem ka svom selu… »
Voditelj emisije „Mentalno razgibavanje“ kaže da je napadnut na auto-putu

Voditelj emisije „Mentalno razgibavanje“ kaže da je napadnut na auto-putu

Novi magazin 13.04.2023
Marko Stepanović, jedan do voditelja i autora emisije "Mentalno razgibavanje" napadnut je na autoputu Beograd - Zagreb kada je nepoznata osoba vozilom pokušala da izazove saobraćajni udes. „Krenuo sam auto-putem ka svom selu. Pokušao sam da se… »
Vozač džipa jurio voditelja „Mentalnog razgibavanja“ na autoputu

Vozač džipa jurio voditelja „Mentalnog razgibavanja“ na autoputu

Danas 13.04.2023
Marko Stepanović, jedan do voditelja i autora emisije „Mentalno razgibavanje“, napadnut je na autoputu Beograd – Zagreb kada je napoznata osoba vozilom pokušala da izazove saobraćajni udes, javlja Nova.rs. „Krenuo sam autoputem ka svom selu… »
Voditelj emisije „Mentalno razgibavanje“ napadnut na auto-putu: Pomahnitali vozač ga jurio 20 kilometara

Voditelj emisije „Mentalno razgibavanje“ napadnut na auto-putu: Pomahnitali vozač ga jurio 20 kilometara

Nova 13.04.2023
Marko Stepanović, jedan do voditelja i autora emisije "Mentalno razgibavanje" napadnut je na auto-putu Beograd - Zagreb kada je napoznata osoba vozilom pokušala da izazove saobraćajni udes. „Krenuo sam auto-putem ka svom selu. Pokušao sam da se… »
Voditelj "Mentalnog razgibavanja" doživeo neprijatno iskustvo na auto-putu: "Pratila me je nepoznata osoba"

Voditelj "Mentalnog razgibavanja" doživeo neprijatno iskustvo na auto-putu: "Pratila me je nepoznata osoba"

Telegraf 13.04.2023
On tvrdi da to nije bio običan saobraćajni problem. Marko Stepanović, jedan do voditelja i autora emisije "Mentalno razgibavanje" tvrdi da je praćen od strane nepoznate osobe na auto-putu ka Šidu. "Krenuo sam auto-putem ka svom selu. Pokušao sam da… »

Vesti dana »