Povezane vesti
Hiljade građana na novim demonstracijama širom Francuske protiv reforme penzionog sistema
Politika 13.04.2023
Hiljade građana Francuske, koji se protive nepopularnom planu predsednika Emanuela Makrona da podigne starosnu granicu za odlazak u penziju, ponovo su danas protestovale širom zemlje, uoči odluke Ustavnog saveta o toj meri. U Parizu su hiljade prošetale… »
Na protestima protiv penzione reforme u Francuskoj oko 380.000 ljudi
N1 Info 13.04.2023
Oko 380.000 ljudi okupilo se širom Francuske na 12. protestu protiv penzione reforme, saopštilo je tamošnje Ministarstvo unutrašnjih poslova. Sindikat CGT, jedan od organizatora protesta, saopštio je da je na ulicama Francuske danas bilo više od 1,5… »
Hiljade na novim demonstracijama širom Francuske protiv reforme penzionog sistema
Insajder 13.04.2023
Hiljade građana Francuske, koji se protive nepopularnom planu predsednika Emanuela Makrona da podigne starosnu granicu za odlazak u penziju, ponovo su danas protestovale širom zemlje, uoči odluke Ustavnog saveta o toj meri. U Parizu su hiljade prošetale… »
Posetu Makrona Holandiji prate protesti
Danas 12.04.2023
Zvaničnu posetu predsednika Francuske Emanuela Makrona Holandiji i danas prate demonstracije povodom njegove nepopularne reforme penzionog sistema kojom želi da granicu za odlazak u penziju podigne sa 62 na 64 godine, kao i povodom njegove politike… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 1 satjoš 1 povezana
Zelenski odbacio aluzije da rat koristi kao izgovor da ostane na vlasti
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 2 satajoš 2 povezane






