Povezane vesti

"Hvala alahu na novoj bebici" - Dejan Dragojević se častio mašinom od 18.000 €: Samo sam digao ruke i zamolio! (foto)

"Hvala alahu na novoj bebici" - Dejan Dragojević se častio mašinom od 18.000 €: Samo sam digao ruke i zamolio! (foto)

Mondo 13.04.2023
Dejan Dragojević pohvalio se na društvenim mrežama novim kolima kojima se častio. Dejan Dragojević pohvalio se na društvenim mrežama novim kolima kojima se častio. Pobednik jedne sezone Zadruge Dejan Dragojević do sada se našao nekoliko puta u… »
"Hvala Alahu": Dejan Dragojević kupio automobil od 18.000 evra, pohvalio se na mrežama i poručio: "Nisam dobar primer"

"Hvala Alahu": Dejan Dragojević kupio automobil od 18.000 evra, pohvalio se na mrežama i poručio: "Nisam dobar primer"

Blic 13.04.2023
Bivši zadrugar, Dejan Dragojević priznao je da je promenio veru, a tokom Ramazana bio je u Meki i Medini. On se sada oglasio na svom Instagram profilu i pohvalio luksuznim automobilom koji je kupio, a onda se zahvalio Alahu. - Hvala Alahu na mojoj novoj… »
Dejan Dragojević spiskao 18.000 evra za novu bebicu! Zahvalio se Alahu na ovom daru: Digao sam ruke i zamolio! (foto)

Dejan Dragojević spiskao 18.000 evra za novu bebicu! Zahvalio se Alahu na ovom daru: Digao sam ruke i zamolio! (foto)

Kurir 13.04.2023
Dejan Dragojević objavio je fotografije na kojima je pozirao pored novog automobila, a usput se zahvalio i Alahu na istom. - Hvala Alahu na mojoj novoj bebici - napisao je on u opisu. Dejanov izbor je bio "Nissan juke", a njegova cena se kreće od 17.900… »

Vesti dana »