Povezane vesti

Ljube se i sve puca od strasti: Nina Đogani napunila 18. godina, a ovo je njen dečko i svi znate njegovu sestru: "Moja…

Ljube se i sve puca od strasti: Nina Đogani napunila 18. godina, a ovo je njen dečko i svi znate njegovu sestru: "Moja…

Blic 14.04.2023
Ćerka Anabele Atijas i sestra Lune Đogani, Nina Đogani proslavila je sinoć u jednom prestoničkom restoranu 18. rođendan. Nina je sve oduševila haljinom koja je istakla njen dekolte, ali i imala duboki šli. U svom intervjuu za medije Nina je rekla… »
(Video) "nina je dobila poziv za zadrugu": Anabela tvrdi da se uhvatila za glavu jer ćerka hoće da bude pevačica…

(Video) "nina je dobila poziv za zadrugu": Anabela tvrdi da se uhvatila za glavu jer ćerka hoće da bude pevačica…

Blic 13.04.2023
Anabela Atijas večeras je stigla na 18 rođendan srednje ćerke Nine Đogani, te otkrila šta misli o odluci naslednice da želi da postane pevačice. Kako je navela kada je to čula uhvatila se za glavu, ali je i podržala Ninu u izboru zanimanja… »
(Video) "dobila sam auto": Na Nini Đogani haljina puca od oblina na 18. rođendanu, iskreno o plastičnim operacijama i…

(Video) "dobila sam auto": Na Nini Đogani haljina puca od oblina na 18. rođendanu, iskreno o plastičnim operacijama i…

Blic 13.04.2023
Nina Đogani, srednja ćerka pevačice Anabele Atijas večeras proslavlja 18. rođendan. Kako je otkrila ona želi da krene maminim stopama i da postane pevačica. Nina je u intervjuu za "Blic" progovorila i o estetskim korekcijama, sestri Luni Đogani, a… »

Vesti dana »