Povezane vesti
Momirović posle posete Kini: Na najvećem svetskom tržištu imaćemo najbolje uslove u Evropi
RTS 14.04.2023
Ministar unutrašnje i spoljne trgovine Tomislav Momirović rekao je za RTS da su pregovori o slobodnoj trgovini s Kinom velika šansa za naše poljoprivredne proizvode, ali da srpska preduzeća i privrednici moraju da vide sebe na tom tržištu. Očekujemo vrlo… »
Momirović: Na najvećem svetskom tržištu - Kini, imaćemo najbolje uslove u Evropi
Euronews 14.04.2023
Ministar unutrašnje i spoljne trgovine Tomislav Momirović rekao je danas da su pregovori o slobodnoj trgovini sa Kinom velika šansa za naše poljoprivredne proizvode, ali da srpska preduzeća i privrednici moraju da vide sebe na tom tržištu. "Očekujemo… »
Bez zaštite industrija neće preživeti: Kako sagovornici Danasa vide sporazum o slobodnoj trgovini sa Kinom?
Danas 14.04.2023
Srpski ministar trgovine Tomislav Momirović potpisao je Memorandum o razumevanju Srbije i Kine, čime formalno počinju pregovori o slobodnoj trgovini između dve zemlje. Ipak, postavlja se pitanje da li ovo zaista predstavlja veliki korak ka jačanju… »
Vesti dana »

Putin želi samit, Tramp zna za jadac: Ruskom predsedniku izneo jedan uslov, američki mediji se pitaju li će konačno rešiti Ukrajinu ili upasti u zamku Kremlja?
Kurir pre 30 minutajoš 26 povezanih

Sindikat traži da se Ustavni sud hitno izjasni o Posebnom kolektivnom ugovoru
N1 Info pre 59 minutajoš 3 povezane