Povezane vesti
Misterija luka Jović: Trener Fiorentine otkrio zašto Srbin ne igra
Večernje novosti 14.04.2023
Fudbaleri Fiorentine ubedljivo su savladali Leh iz Poznanja rezultatom 4:1 i tako već gotovo sigurno zakoračili u polufinale Lige konferencija. FOTO: Tanjug/AP Novinare je zanimalo zbog čega srpski napadač ima malu minutažu. Naime, Jović je u igru ušao u… »
Trener Fiorentine objasnio što Luka Jović ne igra
Sportske.net 14.04.2023
Srpski reprezentativac Luka Jović ne može da se pohvali minutažom u Fiorentini ove sezone. Na poslednja tri meča ušao je oko 80. minuta u igru, pošto se oporavio od povrede. Fiorentina je juče slavila u prvom četvrtfinalnom meču Lige konferencija protiv… »
Italijano: Jović ima neke probleme…
Sport klub 14.04.2023
Trener fudbalera Fiorentine Vićenco Italijano posle utakmice sa Lehom govorio je u statusu Luke Jovića. Fiorentina je u četvrtak uveče slavila protiv poljskog tima rezultatom 4:1 u prvom meču četvrtfinala Lige konferencija i tako praktično obezbedila… »
Zašto Jović nije starter u fiorentini? Oglasio se i trener zbog Srbina: "Luka je imao neke probleme..."
Mondo 14.04.2023
Trener Fiorentine Vinćenco Italijano pričao je o srpskom napadaču. Trener Fiorentine Vinćenco Italijano pričao je o srpskom napadaču. Fiorentina je praktično već prošla u polufinale Lige konferencija, pošto je u prvom meču četvrtfinala deklasirala Leh… »
Vesti dana »

Prijava protiv mladića koji je na protestu klikerima iz praćke gađao pristalice SNS i policiju
In medija pre 1 satjoš 39 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa osveženjem i najavom ponovnog toplog talasa
Naslovi.ai pre 2 satajoš 30 povezanih

Zelenski potpisao ukaz o uvođenju sankcija ruskim proizvođačima dronova
Telegraf pre 16 minutajoš 78 povezanih

AFP o protestima u Srbiji: Sukobi demonstranata i policije petu noć zaredom
Novi magazin pre 2 satajoš 11 povezanih