Повезане вести
Новосађани Лана и Филип наштимовали су гитару и гласне жице и сваки дан у подземном певају за Минин живот
Луфтика 14.04.2023
Младић и девојка Филип и Лана из Новог Сада одлучили су да не седе скрштених руку, већ да свој таленат и љубав према музици преточе у нешто хумано. Филип је наштимовао гитару, Лана је спремила свој глас и упутили су се ка… »
Филип и Лана сваки дан певају за Минин живот: Сваки дан су на улицама Новог Сада, овде их нађите и помозите
Телеграф 14.04.2023
Филип уз гитару, а Лана уз анђеоски глас желе да прикупе новац за Мину Пошарац из Руме којој је хитно потребно лечење у иностранству. Младић и девојка Филип и Лана из Новог Сада одлучили су да не седе скрштених руку, већ да свој… »
Вести дана »
Ђедовић Хандановић представила три приоритета за 2026. годину: Прекид санкција НИС-у на првом месту
Телеграф пре 1 сатјош 22 повезане
Да ли влада несташица евра? Еуроневс Србија проверава каква је ситуација у мењачницама
Еуроневс пре 2 сатајош 9 повезаних
Рекордне цене пелета, поскупео за више од 50 одсто: Дракулић тврди да га има за извоз, а продавац из Чачка да је несташица
Нова пре 4 сатијош 7 повезаних
Епидемија глисти међу децом у Србији: Педијатар упозорава на нову пошаст поред мутант вируса! Ако је дете нервозније и не може да једе, сумњајте на паразите
Дневник пре 3 сатајош 3 повезане
Стефановић (ССП): Вучићева идеја о уласку Западног Балкана у ЕУ звучи невероватно
Бета пре 30 минутајош 25 повезаних


