Povezane vesti

Voditelj emisije "Mentalno razgibavanje": Privedena osoba koja me je maltretirala na auto-putu

Voditelj emisije "Mentalno razgibavanje": Privedena osoba koja me je maltretirala na auto-putu

Insajder 14.04.2023
Voditelj emisije Mentalno razgibavanje Marko Stepanović napisao je danas na svom Tviter profilu da je osoba koja ga je uznemiravala privedena. "Hvala mojim drugarima iz lozničke policije, kao i policajcima iz Surčina na besprekorno odrađenom poslu… »
Voditelj „Razgibavanja“: Priveden vozač koji me je jurio auto-putem

Voditelj „Razgibavanja“: Priveden vozač koji me je jurio auto-putem

N1 Info 14.04.2023
Vozač koji je na auto-putu pokušavao u više navrata da izazove sudar sa Markom Stepanovićem, voditeljem "Mentalnog razgibavanja", priveden je, napisao je na svom Tviter profilu Stepanović. „Hvala mojim drugarima iz lozničke policije, kao i… »
Priveden vozač koji je na auto-putu jurio voditelja „Mentalnog razgibavanja“

Priveden vozač koji je na auto-putu jurio voditelja „Mentalnog razgibavanja“

Nova 14.04.2023
Vozač koji je na auto-put pokušavao u više navrata da izazove sudar sa Markom Stepanovićem, voditeljom Mentalnog razgibavanja, priveden je, napisao je na svom Tviter profilu sam Stepanović. Stepanović je prethodno za nova.rs ispričao da je napadnut… »
Priveden vozač koji je na auto-putu jurio voditelja „Mentalnog razgibavanja“

Priveden vozač koji je na auto-putu jurio voditelja „Mentalnog razgibavanja“

Danas 14.04.2023
Vozač koji je na auto-put pokušavao u više navrata da izazove sudar sa Markom Stepanovićem, voditeljom Mentalnog razgibavanja, priveden je, napisao je na svom Tviter profilu sam Stepanović. Stepanović je prethodno za nova.rs ispričao da je napadnut… »
Priveden vozač koji je na auto-putu jurio voditelja "Mentalnog razgibavanja" i pokušao da izazove udes

Priveden vozač koji je na auto-putu jurio voditelja "Mentalnog razgibavanja" i pokušao da izazove udes

Telegraf 14.04.2023
Napadnut je na autoputu Beograd – Zagreb. Vozač koji je na auto-put pokušavao u više navrata da izazove sudar sa Markom Stepanovićem, voditeljom Mentalnog razgibavanja, priveden je, napisao je na svom Tviter profilu Stepanović. On je izjavio da je… »

Vesti dana »