Povezane vesti
Kina neće prodavati oružje nijednoj strani rata u Ukrajini
Slobodna Evropa 14.04.2023
Kina neće prodavati oružje nijednoj strani u ratu u Ukrajini, rekao je ministar spoljnih poslova te države Ćin Gang 14. aprila, odgovarajući na zabrinutost Zapada da bi Peking mogao da pruži vojnu pomoć Rusiji. Ćin Gang je najviši kineski zvaničnik… »
Berbok pozvala Kinu da izvrši veći uticaj na Rusiju
Dojče vele 14.04.2023
Nemačka ministarka spoljnih poslova Analena Berbok pozvala je Kinu da izvrši veći uticaj na Moskvu kako bi zaustavila rat u Ukrajini. Ona je takođe pozvala na mirno rešenje u vezi Tajvana. Od najvećeg značaja je da se ne dozvoli bilo kakva isporuka… »
Njemačka pozvala Kinu da pritisne ‘agresorsku’ Rusiju da prekine rat
Al Jazeera 14.04.2023
U Pekingu je njemačka ministrica vanjskih poslova Annalena Baerbock izrazila zabrinutost i zbog pitanja ljudskih prava i eskalacije napetosti s Tajvanom. Njemačka ministrica vanjskih poslova Annalena Baerbock pozvala je u petak Kinu da pritisne Moskvu da… »
Vesti dana »

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija razmatra prekid udara pred američkim ultimatumom i SAD pojačavaju pritisak
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 35 povezanih

Konstitutivna sednica Skupštine grada Zaječara, usvojen dnevni red posle koškanja i intervencije policije
RTS pre 38 minutajoš 33 povezane

Dinamo Kijev izgubio, Zvezdi se smeši Kipar: Najmlađi tim Lige šampiona šokirao Ukrajince
Mondo pre 3 minutajoš 35 povezanih