Povezane vesti

"Krijem jaja po dvorištu, pa ih moja deca traže!" Tanja Savić otkrila kako provodi Vaskrs, a jedna stvar je najviše raduje

"Krijem jaja po dvorištu, pa ih moja deca traže!" Tanja Savić otkrila kako provodi Vaskrs, a jedna stvar je najviše raduje

Kurir 15.04.2023
Tanja Savić kaže da za Vaskrs sakriva jaja u dvorištu u rodnom Radincu i onda ih njeni sinovi traže. Pevačica priča da su ovaj običaj usvojili dok su živeli u Australiji. - Vaskrs uvek provodim kod kuće s porodicom, obožavamo da farbamo jaja i… »
Volim da sam sama u kuhinji dok spremam: Snežana Đurišić otkrila kako proslavlja Uskrs - jedna stvar će joj nedostajati

Volim da sam sama u kuhinji dok spremam: Snežana Đurišić otkrila kako proslavlja Uskrs - jedna stvar će joj nedostajati

Mondo 15.04.2023
Snežana Đurišić svake godine Uskrs provodi s porodicom i sama sprema sve što je potrebno za trpezu, a ističe da se svašta promenilo otkako je bila dete. Snežana Đurišić svake godine Uskrs provodi s porodicom i sama sprema sve što je potrebno… »
Za vaskršnjim ručkom će faliti ona: Snežana Đurišić prazike provodi sa porodicom, ali ove godine neće biti tako: "Sve…

Za vaskršnjim ručkom će faliti ona: Snežana Đurišić prazike provodi sa porodicom, ali ove godine neće biti tako: "Sve…

Blic 14.04.2023
Pevačica Snežana Đurišić se, kako i sama kaže, Vaskrsu raduje kao i kada je bila dete, te da joj je u vreme praznika najvažnija sigurnost i toplina porodičnog doma, a otkrila je i da će neko za porodičnim ručkom ove godine ipak faliti. Snežana… »

Vesti dana »